Usisivač Xiaomi Robot Vacuum S20 EU
19.900,00 RSD
Usisivač robot Roomba combo Essential beli
20.500,00 RSD
Usisivač iRobot Roomba Combo Essential 2 beli
Šifra proizvoda:
5061042260901
Kategorije: Kućni aparati, Usisivači
29.900,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
Tvoj paket stiže za 2- 4 radna dana.
Moguć povrat u roku od 14 dana
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 5061042260901 |
| Boja | Bela |
| Brend | iRobot |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 1000 W |
| Zapremina kese / posude | 0.4 l |
| Bežični | Da |
| Dimenzije | 297 x 266 x 294 mm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Usisivač iRobot Roomba Combo Essential 2 beli“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ESTIA ES01-20651 DŽEZVA ZA ESPRESSO KAFU 6 ŠOLJICE 300ML
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.099,00 RSD













Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.