Veliki drveni sto za šminkanje Classic World
Na stanju
| Brend | Classic World |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Dimenzije | 64*38.8*90.6cm |
| Materijal | Drvo |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Komplet senzornih podloga Assorti Lux
Na stanju
| Brend | Sporto.one |
|---|---|
| EAN | 4630027111265 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
MINNIE LOVE dečiji kofer na točkićima – pink
Na stanju
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | DISNEY Minnie |
| EAN | 8435578315324 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Pink |
| Kapacitet | 34 L |
| Kolekcija | LOVE |
| Materijal | ABS |
| Točkići | 4 točkića |
PEG PEREGO KOLICA BOOKLET 50 – CITY GREY
Na stanju
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Brend | Peg Perego |
| Težina kolica | 9,8kg |
| Rok isporuka | 2 – 4 radna dana |
| Boja | Siva |
Popularne kategorije
Ponuda dana
SuperStep Kućne Čelične Merdevine 2+0
Na stanju
Komplet senzornih podloga Assorti Lux
Na stanju
| Brend | Sporto.one |
|---|---|
| EAN | 4630027111265 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
ENOVA CAPRI ABS ženski neseser – siva
Na stanju
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Enova |
| EAN | 8605014125354 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | 30 cm • 22 cm • 16 cm |
| Kolekcija | CAPRI |
| Materijal | ABS |
| Pol | Ženski |
Wahl Extreme Grip – Trimer za bradu
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415036879 |
| Brend | Wahl |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Wahl Color Pro Cordless 09649-016 – Bežična mašinica za šišanje sa češljevima u boji
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 043917997056 |
| Brend | Wahl |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Novo u ponudi
DECIJI PUTNI KOFER FAST BLUE
Na stanju
| Težina | 6,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 8606035170132 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | BOLZZ |
| Zemlja porekla | Kina |
ENSO DREAMERS dečija torba za sport – plava
Na stanju
| Težina | 0,31 kg |
|---|---|
| Brend | Enso |
| EAN | 8435692752555 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 35 cm • 46 cm |
| Kapacitet | 0,81 L |
| Kolekcija | DREAMERS |
| Materijal | poliester |
ENSO LITTLE URBAN QUEEN dečiji kofer 55 cm – tirkizna
Na stanju
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Enso |
| EAN | 8435692772980 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 40 cm • 55 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 37 L |
| Kolekcija | LITTLE URBAN QUEEN |
| Materijal | ABS |
| Točkići | 4 dupla točkića |
MICKEY 100 dečiji kofer na točkićima – bela
Na stanju
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | DISNEY Mickey |
| EAN | 8435692734117 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bela |
| Kapacitet | 34 L |
| Kolekcija | MICKEY 100 |
| Materijal | ABS |
| Točkići | 4 točkića |
SPIDERMAN URBAN dečija putna torba – crvena
Na stanju
| Težina | 0,42 kg |
|---|---|
| Brend | Spiderman |
| EAN | 8435692755303 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 40 cm • 25 cm • 18 cm |
| Kolekcija | URBAN |
| Materijal | poliester |
Hranilice i pribor za hranjenje
HRANILICA ZA BEBE 2U1 ECO DARK BLUE
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769974436 |
MoMi Ami silikonski set za hranjenje Pink
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Roze |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 6+ meseci |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5907457761049 |
KINDERKRAFT STOLICA ZA HRANJENJE LIVY WOOD
Na stanju
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533919024 |
Kikka Boo Olive Wood hranilica za bebe Beige, 6m+
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kikka Boo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Boje | Bež |
| Uzrast | 6+ meseci |
| Proizvođač | KIKA GROUP LTD, Bulgaria |
| Zemlja porekla | Kina |
Auto sedišta za bebe i decu
Auto sedišta za bebe i decu su ključna oprema za bezbednu vožnju vašeg deteta. Ona štite najvažniju stvar u automobilu — vaše dete — i pružaju udobnost i stabilnost od prvih dana pa sve do ranog detinjstva. Na našem webshopu možete pronaći širok spektar modela, od auto sedišta od 0 do 36kg, preko auto sedišta od 9 do 36kg, do auto sedišta od 15 do 36kg, uključujući i napredne sisteme sa Isofix i rotirajućim bazama.
KINDERKRAFT AUTOSEDISTE COMFORT UP I-SIZE 76-150CM PINK
Kikka Boo i-Felix autosedište i-Size Black, 40-150 cm Isofix
Ovlaživači i odvlaživači vazduha
Odvlaživač Bosch Dry 2000-12l
Na stanju
| Težina | 10,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bela |
| EAN | 4069143047767 |
| Dimenzije | – 47.6 x 31.4 x 23 cm |
| Brend | Bosch |
| Karakteristike | – 2 brzine ventilatora – Direktno odvođenje kondenzata u rezervoar za vodu od 2,5 l – Jednostavno uklanjanje i pražnjenje rezervoara. |
ESPERANZA EHA006 OVLAŽIVAČ VAZDUHA
Na stanju
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299954638 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Odvlaživač Bosch Dry 4000-16l
Na stanju
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bela |
| EAN | 4069143047774 |
| Ostalo | – Odvlaživač uklanja višak vlage iz vazduha, stvarajući zdraviju i prijatniju klimu u zatvorenom prostoru i, zahvaljujući posebnom režimu sušenja veša, omogućava nežno i efikasno sušenj |
| Brend | Robert Bosch |
| Karakteristike | – Kapacitet odvlaživanja: 16 l/24 h – Poluprovidni rezervoar za vodu: 2,5 l – Nivo buke: 38/40 dB – Suvi filter (2-u-1 filter) HEPA sloj uklanja zagađivače kao što su spore plesni, bakterije/viru |
Odvlaživač Bosch Dry 1000-10l
Na stanju
| Težina | 10,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bela |
| EAN | 4069143047750 |
| Ostalo | – Odvlaživač uklanja višak vlage iz vazduha, stvarajući zdraviju i prijatniju klimu u zatvorenom prostoru i, zahvaljujući posebnom režimu sušenja veša, omogućava nežno i efikasno sušenj |
| Brend | Robert Bosch |
| Karakteristike | – Kapacitet odvlaživanja: 10 l/24 h – Poluprovidni rezervoar za vodu: 2,5 l – Nivo buke: 34/36 dB – Širina: 314 mm – Dubina: 230 mm – Neto težina: 10,5 kg |
ADLER AD7969 ULTRAZVUČNI DIFUZOR SA FUNKCIJOM AROMA TERAPIJE I LAMPOM 3 U 1
Na stanju
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| EAN | 5903887809313 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Edukativni i kreativni setovi
Edukativni i kreativni setovi su dizajnirani da podstaknu razvoj logičkog razmišljanja, fine motorike i kreativnosti kod dece. Naša ponuda uključuje Montessori igračke, STEM setove, drvene slagalice i mnoge druge proizvode koji omogućavaju deci da uče kroz igru. Idealni su za decu svih uzrasta, pomažući im da istraže svet oko sebe na zabavan i interaktivan način.
Sto i stolica sa tablom za crtanje Polesie
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Polisei |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Pol | Univerzalno |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj kreativnosti, Razvoj socijalnih veština – interakcije |
| Materijal | PVC |
| Uzrast | 3g+ |
| Mega popusti | Igračke |
Kreativni set sa vazdušnom četkom
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 727565011837 |
| Brend | Creative Toys |
| Uzrast | 7+ Godina |
Clementoni Kuhinja-laboratorija
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 8005125611294 |
| Brend | Clementoni |
| Uzrast | 5+ Godina |
| Zemlja porekla | Italija |
Clementoni piano životinje
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 8005125179015 |
| Brend | Clementoni |
Clemetoni Baby montessori kuća
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 8005125178575 |
| Brend | Clementoni |
Napravi elegantni nakit
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 727565016023 |
| Brend | Creative Toys |
| Uzrast | 10+ Godina |
Ljuljaške za bebe
Kikka Boo Codie njihalica za bebe Dark Grey, 0-9kg
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kikka Boo |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
| Akcija | Mega popust |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | KIKA GROUP LTD, Bulgaria |
| Maksimalna nosivost | 9 kg |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Boje | Siva |
Kikka Boo Codie njihalica za bebe Beige, 0-9kg
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kikka Boo |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | KIKA GROUP LTD, Bulgaria |
| Maksimalna nosivost | 9 kg |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Boje | Bež |
Električna ljuljaška za bebe Rocky – Grey
Na stanju
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 3800146249434 |
KIDS II INGENUITY LJULJASKA ANYWAY SWAY™ SPRUCE™ 0-9M (MAX 9KG) 12058
Na stanju
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 74451120587 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |
Moni Ljuljaška za bebe Clarissa – Beige
Na stanju
| Težina | 3,4 kg |
|---|---|
| Brend | Moni |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3800146249441 |
| Veličina | Namenjena je od rođenja do 9 kg |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Interaktivne drvene kocke
DRVENA AKTIVITI KOCKA
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769975167 |
Drvena Interaktivna kutija Srećna koka
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 6927049021725 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Brend | Classic World |
Drvena Interaktivna kocka Arty
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 6927049021657 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Brend | Classic World |
TABLA AKTIVNOSTI NA LIVADI
Na stanju
| Težina | 2,75 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217353278 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Drvena Interaktivna kocka Pčelica
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 6927049021923 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Brend | Classic World |







