Mlin za meso Gorenje MG1601W
Šifra proizvoda:
3838782769665
Kategorije: Aparati za mlevenje mesa, Kućni aparati, Mali kućni aparati
7.140,96 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
Tvoj paket stiže za 2- 4 radna dana.
Moguć povrat u roku od 14 dana
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782769665 |
| Snaga | 1600 W |
| Brend | Gorenje |
| Kapacitet mlevenja | 2,2 kg/min |
| Karakteristike | – Jednostavno čišćenje – Metalno kućište aparata – Reverzibilan rad |
| Sigurnosni sistem | – Zaštita od pregrevanja za dodatnu bezbednost – Sigurnosna sklopka – Zaustavljanje motora za povećanu sigurnost |
| Oprema | – Potiskivač za meso – Materijal poslužavnika – Plastika – Rešetke za mlevenje mesa 2 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Mlin za meso Gorenje MG1601W“ Одустани од одговора










Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.