Prikaz 113–128 od 804 rezultataСортирано по популарности
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Kućni aparati
Pegla Tefal DT2024 vertikalna
SKU:
3121040088500
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.120,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040088500 |
| Boja | Zelena |
| Brend | Tefal |
| Snaga | 1300 W |
| Karakteristike | – Kapacitet rezervoara za vodu: 70 ml – Pogodan za putovanja – Podesiva raspodela pare – Onemogući bezbednost – Širina proizvoda: 57 cm – Dužina proizvoda: 141 cm – CE oznaka: Vidljiva – Težina p |
Vertikalna pegla Clatronic DB3717
SKU:
4006160638912
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.750,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4006160638912 |
| Boja | Bela / Plava |
| Brend | Clatronic |
| Snaga | 1100 W |
| Grejna ploča | Keramička |
Usisivač Dynamix AquaFilter 2000
SKU:
3830005200665
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
23.990,00 RSD| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3830005200665 |
| Boja | Plava |
| Brend | Dynamix |
| Vrsta aparata | Vodena filtracija |
| Snaga | 1450 W |
| Zapremina kese / posude | 5 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
Usisivač Vox SL156C
SKU:
8606019606664
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.200,00 RSD| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019606664 |
| Boja | Bronza |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 2400 W |
| Zapremina kese / posude | 2 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
Usisivač Vox Typhoon 3000 sivi
SKU:
8606033882068
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
8.399,00 RSD| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033882068 |
| Boja | Siva |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 2800 W |
| Zapremina kese / posude | 13 l |
| HEPA filtracija | Ne |
| Bežični | Ne |
Usisivač robot Roomba combo Essential beli
SKU:
5060944997991
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
20.500,00 RSD| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 5060944997991 |
| Boja | Bela |
| Brend | Acer |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Zapremina kese / posude | 0,4 l |
| Bežični | Da |
| Karakteristike | – WiFi: Da, poveziv sa aplikacijom iRobot Home – Sistem čišćenja: Kombinovani – usisava i briše – Bočna četka: Da – Glava za čišćenje: Sa usisnom četkom u obliku slova V i sa snažnim usisa |
Usisivač iRobot Roomba Combo Essential 2 beli
SKU:
5061042260901
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
29.900,00 RSD| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 5061042260901 |
| Boja | Bela |
| Brend | iRobot |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 1000 W |
| Zapremina kese / posude | 0.4 l |
| Bežični | Da |
| Dimenzije | 297 x 266 x 294 mm |
Usisivač Xiaomi Robot Vacuum S20 EU
SKU:
6941812786604
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
19.900,00 RSD| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 6941812786604 |
| Boja | Bela |
| Brend | Xiaomi |
| Snaga | 45 W |
| Zapremina kese / posude | l |
| Bežični | Da |
| Dimenzije | – Dimenzije uređaja: 32.5 x 9.8 cm – Dimenzije stanice za punjenje: 14.6 x 12.2 x 9.8 cm |
| Oprema | – 1 x Glavna jedinica – 1 x Glavna četka 1 x 2 u 1posuda za prašinu sa spremnikom za vodu – 1 x Bočna četka – 1 x Poklopac glavne četke – 1 x Podloga za brisanje – 1 x Okvir za brisanje – 1 |
| Tip | Štapni |
Usisivač Vox SL150
SKU:
8606107345406
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
8.500,00 RSD| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606107345406 |
| Boja | Bela / Plava |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 2000 W |
| Zapremina kese / posude | 2 l |
| Bežični | Ne |
| Karakteristike | – Indikator napunjenosti posude – Petostepeni sistem filtriranja – Real Cyclone |
Usisivač Xiaomi Robot Vacuum S20 EU crni
SKU:
6941812786611
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
19.500,00 RSD| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 6941812786611 |
| Boja | Crna |
| Brend | Xiaomi |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 45 W |
| Zapremina kese / posude | 0,4 l |
| Bežični | Da |
| Karakteristike | – Nazivni kapaciete: 2900mAh – Nominalni kapacitet: 3200mAh – Usisna snaga: 5000 Pa |
| Oprema | – 1 x Glavna jedinica – 1 x Glavna četka – 1 x 2 u 1posuda za prašinu sa spremnikom za vodu – 1 x Bočna četka – 1 x Poklopac glavne četke – 1 x Podloga za brisanje – 1 x Okvir za brisanje |
Usisivač za pepeo Vivax AVC-600R
SKU:
3856005166176
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.490,00 RSD| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3856005166176 |
| Boja | Crvena |
| Brend | Vivax |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 600 W |
| Zapremina kese / posude | 12 l |
| Bežični | Ne |
Usisivač za prozore Karcher WV1 Plus AKU
SKU:
4054278976396
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.820,00 RSD| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4054278976396 |
| Boja | Bela |
| Brend | Karcher |
| Vrsta aparata | Vodena filtracija |
| Bežični | Da |
| Karakteristike | – Radna širina vakuum nastavka (mm) 250 – Kapacitet rezervoara za prljavu vodu (ml) 100 – Vreme trajanja ciklusa čišćenja po bateriji (min) 25 – Vreme punjenja baterije (min) 150 – Tip baterije L |
Usisivač Rowenta RO4B36
SKU:
3221616093119
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
13.600,00 RSD| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3221616093119 |
| Boja | Crna |
| Brend | Rowenta |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 900 W |
| Zapremina kese / posude | 2,5 l |
| Bežični | Ne |
| Karakteristike | – Materijal cevi: Metalna – Dužina kabla: 6.2 m – Radijus delovanja: 8.8 m – Napredna funkcija: Cyclonic Tehnologija – Nivo buke: 75 dB – 3 nivoa filtracije – Indikator pune kese prašine – Ručka z |
Usisivač Vox SL202
SKU:
8606033880705
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.690,00 RSD| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033880705 |
| Boja | Plava |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 2400 W |
| Bežični | Ne |
Usisivač Gorenje VC2002SFAWR
SKU:
3838782737022
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
11.400,00 RSD| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782737022 |
| Boja | Bela |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 2000 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| Bežični | Ne |
Usisivač Gorenje VC1903GACBUCY
SKU:
3838782071980
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
11.400,00 RSD| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782071980 |
| Boja | Plava |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 1900 W |
| Zapremina kese / posude | 2,2 l |
| Bežični | Ne |







