Prikazano je svih 8 rezultataСортирано по популарности
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 93
- Posteljina i prekrivači 3
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Xiaomi
Usisivač Xiaomi Robot Vacuum S20 EU
SKU:
6941812786604
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
19.900,00 RSD| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 6941812786604 |
| Boja | Bela |
| Brend | Xiaomi |
| Snaga | 45 W |
| Zapremina kese / posude | l |
| Bežični | Da |
| Dimenzije | – Dimenzije uređaja: 32.5 x 9.8 cm – Dimenzije stanice za punjenje: 14.6 x 12.2 x 9.8 cm |
| Oprema | – 1 x Glavna jedinica – 1 x Glavna četka 1 x 2 u 1posuda za prašinu sa spremnikom za vodu – 1 x Bočna četka – 1 x Poklopac glavne četke – 1 x Podloga za brisanje – 1 x Okvir za brisanje – 1 |
| Tip | Štapni |
Usisivač Xiaomi Robot Vacuum S20 EU crni
SKU:
6941812786611
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
19.500,00 RSD| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 6941812786611 |
| Boja | Crna |
| Brend | Xiaomi |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 45 W |
| Zapremina kese / posude | 0,4 l |
| Bežični | Da |
| Karakteristike | – Nazivni kapaciete: 2900mAh – Nominalni kapacitet: 3200mAh – Usisna snaga: 5000 Pa |
| Oprema | – 1 x Glavna jedinica – 1 x Glavna četka – 1 x 2 u 1posuda za prašinu sa spremnikom za vodu – 1 x Bočna četka – 1 x Poklopac glavne četke – 1 x Podloga za brisanje – 1 x Okvir za brisanje |
Prečišćivač vazduha Xiaomi 4 Smart Air Purifier
SKU:
6934177744761
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
18.100,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Karakteristike | – Snaga (maksimalna): 30W – Protok vazduha (maksimalan): 400 m³/h – Površina filtriranja: Do 48 m² – Wi-Fi: Da – Kontrola aplikacijom: Da – Tip krana OLED – 6 režima prečišćavanja za opcioni |
| EAN | 6934177744761 |
| Brend | Xiaomi |
Prečišćivač vazduha Xiaomi smart air purifier 4
SKU:
6934177775345
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.399,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Karakteristike | – Površina pokrivenosti 16-27m² – Stopa isporuke čistog vazduha – 230 m³/h – Pametna kontrola – Mi Home aplikacija, Google assistant, Amazon Alexa – Efikasnost prečišćavanja Visokoefikasna fil |
| EAN | 6934177775345 |
| Brend | Xiaomi |
Prečišćivač vazduha Xiaomi Mi Air Pur 4 lite
SKU:
6934177751158
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
13.700,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Karakteristike | – Inteligentni moduli AI pametna kontrola; Tri režima rada (auto, noćni i omiljeni) – Tip LED – Efikasnost prečišćavanja Eliminišu 99,97% peruti kućnih ljubimaca, prašine, polen, dim, TVOC i |
| EAN | 6934177751158 |
| Brend | Xiaomi |
Prečišćivač Xiaomi 4 pro smart
SKU:
6934177743665
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
25.300,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 6934177743665 |
| Brend | Xiaomi |
Ovlaživač vazduha Xiaomi Mi Humidifier 2 Lite
SKU:
6934177799785
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.850,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 6934177799785 |
| Boja | Bela |
| Brend | Xiaomi |
| Snaga | 23 W |
| Dimenzije | 190 x 202 x 315 mm |
| Karakteristike | – Tihi rad – manje od 38dB |
| Funkcije | – Antibakterijska tehnologija sa jonima srebra – Zaštita od nedostatka vode |
| Tip | Ovlaživač vazduha |
Friteza Xiaomi Mi Smart Air Fryer 4.5l
SKU:
6941812773123
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.760,00 RSD| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 6941812773123 |
| Boja | Bela |
| Brend | Xiaomi |
| Snaga | 1500 W |
| Zapremina posude | 4,5 l |
| Karakteristike | – Nelepljivi premaz – Odloženi start do 24 sata – Podešavanje temparature od 80 do 200°C – Povezivanje sa aplikacijom Mii Home/Xiaomi Home – Tri režima rada |







