Prikaz 81–90 od 90 rezultataСортирано по популарности
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Vox
Blender Vox TM1056
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.210,00 RSD
SKU:
8606019602031
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 25 meseci |
| EAN | 8606019602031 |
| Boja | Inox / Bela |
| Brend | Vox |
| Snaga | 500 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Broj brzina | 8 |
Blender Vox TM6003
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.949,00 RSD
SKU:
8606019600327
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019600327 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Snaga | 500 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Broj brzina | 2 + Pulsna snaga |
| Karakteristike | – Svi delovi perivi u sudomašini – Blender će raditi samo ukoliko su svi delovi skladno postavljeni – Dve posude za seckanje i mlevenje – Kapacitet malih posuda: 500ml |
Blender Vox TM6002
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.920,00 RSD
SKU:
8606019600310
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019600310 |
| Boja | Crvena |
| Brend | Vox |
| Snaga | 500 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Broj brzina | 5 + Pulsna snaga |
Aparat za palačinke Vox PK611
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.749,00 RSD
SKU:
8606019602666
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019602666 |
| Snaga | 1000 W |
| Brend | Vox |
| Prečnik | 31 cm |
| Karakteristike | – Veliki prečnik grejne površine, dodatna oprema – Dodatna oprema – Drvena T varjača i špatula – Materijal grejnih ploča – Aluminijum – Nelepljive ploče – Ove ploče omogućavaju izuzetno lagan |
| Tehnički podaci | Dimenzije spakovanog uređaja (ŠxVxD) 35.7 x 10.7 x 37.2 cm Dimenzije uređaja (ŠxVxD) 32.5 x 7.5 x 33.7 cm |
Aparat za galete Vox WF110
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.879,00 RSD
SKU:
8606033881962
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881962 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Snaga | 750 W |
Aparat za galete Vox WF171
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.769,00 RSD
SKU:
8606033880699
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033880699 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Snaga | 1400 W |
| Karakteristike | – Nelepljive ploče – Podesivi termostat – Prostor za čuvanje kabla – Termostat – Toplotno izolovana drška |
Aparat za galete Vox WF258
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.455,00 RSD
SKU:
8606019602635
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019602635 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Snaga | 700 W |
| Karakteristike | – Automatska kontrola temperature – Maksimalna temperatura 220 stepeni – Materijal grejnih ploča Aluminijum – Nelepljive ploče – Podesivi termostat – Termostat – Toplotno izolovana drška |
Aparat za brijanje Vox FS238B
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.500,00 RSD
SKU:
8606033881221
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881221 |
| Boja | Siva |
| Brend | Vox |
| Napajanje | Baterija |
| Dimenzije | – 16.5 x 6.5 x 6.3 cm |
| Karakteristike | – POP-UP trimer – Plutajuće oštrice od folije – Litijumska baterija 600 mAh – LED displej – IPX6 vodootpornost – 60 minuta rada – 90 minuta punjenja putem USB-a – Sečiva od nerđajućeg čelika |
| Oprema | – 1 x Četkica – 1 x USB line – 1 x Zaštitni poklopac glave |
Aparat za brijanje Vox RS338B
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.500,00 RSD
SKU:
8606033881214
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881214 |
| Boja | Siva |
| Brend | Vox |
| Napajanje | Baterije |
| Dimenzije | – 16.5 x 6.5 x 6.6 cm |
| Karakteristike | – POP-UP trimer – Plutajuće oštrice od folije |
| Oprema | – 1 x Četkica – 1 x USB line – 1 x Zaštitni poklopac glave |
Aparat za brijanje Vox RS319S
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.500,00 RSD
SKU:
8606033881504
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881504 |
| Boja | Crna / Siva |
| Brend | Vox |
| Napajanje | Baterija |
| Funkcije | – Litijumska baterija kapaciteta 800 mAh – ON/OFF dugme – LED displej – Vreme punjenja 90 minuta – Vreme korišćenja 70 minuta |
| Ostali priključci | – POP-UP trimer – Plutajuće oštrice od folije – Četkica – USB line – Zaštitni poklopac glave |







