Prikaz 49–64 od 90 rezultataСортирано по популарности
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Vox
Usisivač Vox SL212
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.050,00 RSD
SKU:
8606107345390
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606107345390 |
| Boja | Zelena |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Ručni |
| Snaga | 25 W |
| Bežični | Da |
| Karakteristike | – Tihi rad – Punjive baterije koje su bezbedne po okolinu – Jednostavno pražnjenje i čišćenje posude za prašinu – Suvo i mokro usisavanje |
Ručni usisivač Vox SL213
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.090,00 RSD
SKU:
8606019601591
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019601591 |
| Boja | Bela / Plava |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Ručni |
| Snaga | 25 W |
| Bežični | Da |
Pegla Vox DBL2340
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.999,00 RSD
SKU:
8606019608279
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 8606019608279 |
| Brend | Vox |
Mlin za kafu Vox CG9411
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.399,00 RSD
SKU:
8606019608583
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019608583 |
| Boja | Crna / Siva |
| Brend | Vox |
| Snaga | 150 W |
| Kapacitet posude za mlevenje | 85 g |
| Dimenzije | 12.1 x 11.3 x 20.7 cm |
Mikser sa posudom Vox SMX5052
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.050,00 RSD
SKU:
8606019608569
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Inox / Bela |
| EAN | 8606019608569 |
| Broj brzina | 5 brzina + Turbo |
| Brend | Vox |
| Snaga miksera | 300 W |
Mikser Vox MX1101
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.520,00 RSD
SKU:
8606033880842
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033880842 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Ručni mikseri |
| Broj brzina | 5 |
| Snaga miksera | 400 W |
| Funkcije | – 5 brzina + Turbo |
| Oprema | – 2 x Para mutilica za jaja i šlag |
Mikser Vox MX9116
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.099,00 RSD
SKU:
8606033880866
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033880866 |
| Boja | Bela, Crna |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Ručni mikseri |
| Broj brzina | 5 brzina + Turbo |
| Snaga miksera | 400 W |
Mikser Vox MX2002
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.800,00 RSD
SKU:
8606019608545
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019608545 |
| Boja | Inox / Bela |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Ručni mikseri |
| Broj brzina | 5 |
| Snaga miksera | 500 W |
Mikser Vox MX9123
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.390,00 RSD
SKU:
8606033880613
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033880613 |
| Boja | Bela / Zelena |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Ručni mikseri |
| Broj brzina | 5 brzina + Turbo |
| Snaga miksera | 150 W |
Mikser Vox MX9108
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.950,00 RSD
SKU:
8606019602574
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019602574 |
| Boja | Bela |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Ručni mikseri |
| Broj brzina | 5 brzina + Turbo |
| Snaga miksera | 250 W |
| Karakteristike | – Easy Eject – Dve mutilice za jaja i šlag, dve mešalice za testo – Dimenzije uređaja (ŠxVxD) 17.2 x 7 x 16 cm |
Mikser Vox MX1408
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.490,00 RSD
SKU:
8606019608552
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019608552 |
| Boja | Bela |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Ručni mikseri |
| Broj brzina | 5 brzina + Turbo |
| Snaga miksera | 500 W |
| Karakteristike | – Mehanizam za izbacivanje omogućava jednostavno uklanjanje metlica – Dve mutilice za jaja i šlag, dve mešalice za testo |
Štapni mikser Vox MS5010
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
8606019602598
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019602598 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Štapni mikseri |
| Broj brzina | 2 |
| Snaga miksera | 600 W |
| Karakteristike | – Blender će raditi samo ukoliko su svi delovi skladno postavljeni – Opasnost od povreda ne postoji – Metalni uklonjivi nastavak za blendiranje – Tihi rad |
| Tehnički podaci | (ŠxVxD): 5.3 x 37.4 x 5.3 cm |
Električno kuvalo za vodu Vox WK1708
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
8606019602857
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019602857 |
| Boja | Inox |
| Brend | Vox |
| Snaga | 2200 W |
| Zapremina posude | 1,7 l |
Električno kuvalo za vodu WK1208
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
8606019601393
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019601393 |
| Boja | Bela / Pink |
| Brend | Vox |
| Snaga | 2200 W |
| Zapremina posude | 1,7 l |
Električno kuvalo za vodu Vox WK8009
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.000,00 RSD
SKU:
8606019602888
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019602888 |
| Boja | Bela |
| Brend | Vox |
| Snaga | 2200 W |
| Zapremina posude | 1,7 l |
Električno kuvalo za vodu Vox WK1799
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
8606019602833
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019602833 |
| Boja | Bela |
| Brend | Vox |
| Snaga | 2200 W |
| Zapremina posude | 1,7 l |







