Chillafish ItsiBitsi Blocks je moderno dizajnirana guralica sa 4 točka koja služi kao prvi trener ravnoteže, namenjena mališanima uzrasta od 1 do 3 godine. Ovaj model podstiče razvoj grube motorike (ravnoteža, koordinacija, kretanje), ali i fine motorike kroz igru sa blokovima. Na prednjem delu nalazi se slatka korpica sa šarenim, providnim blokovima za igru. Blokovi se ubacuju u otvore na ramu, a zahvaljujući asimetričnom obliku, dete mora da pronađe pravi položaj kako bi ih pravilno umetnulo – što predstavlja odličan prvi korak u razvoju preciznosti i koordinacije pokreta. Providni i jarkih boja, blokovi čine da ItsiBitsi izgleda posebno atraktivno i jedinstveno, a dete može da personalizuje svoju guralicu kombinovanjem boja u ramu. Pored upečatljivog dizajna, model je izuzetno izdržljiv zahvaljujući čeličnim osovinama točkova i snažnoj konstrukciji od kvalitetne plastike. Ugrađeni limiter ugla skretanja sprečava prekomerno okretanje upravljača i smanjuje rizik od prevrtanja. Stabilna, ali dovoljno izazovna da podstakne razvoj prve ravnoteže, ItsiBitsi je lagana za manevrisanje i jednostavna za nošenje, što je čini praktičnom i za roditelje. Čvrsti plastični točkovi omogućavaju korišćenje i u zatvorenom i na otvorenom prostoru. Dolazi potpuno sastavljena i spremna za prvu vožnju odmah po otvaranju pakovanja. Preporučena visina deteta: 70–100 cm Visina sedišta: 23 cm Uzrast: 1–3 godine ItsiBitsi – preslatka, stilizovana i izdržljiva guralica koja pruža odličan odnos cene i kvaliteta i omogućava mališanima da se igraju još duže!
Balans guralica Itsibitsi Blocks svetlo plava Chillafish
Šifra proizvoda:
SW12643
Kategorije: Bicikl guralica, Vozila za decu
4.299,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Chillafish |
| Pol | Muški, Univerzalno |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Plava |
| Uzrast | 12m+ |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Balans guralica Itsibitsi Blocks svetlo plava Chillafish“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Tricikl sa rotirajućim sedištem 360 gray Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-2 GRAY
| Težina | 7,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089068105 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
WQL-1999 PINK
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005994 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature coral
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00CRL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917020 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.