Comfort Okrugli Jastuk za Pse i Mačke COMFORT jastuk za kućne ljubimce predstavlja savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i modernog dizajna, idealan za svaki dom i enterijer. Ovaj luksuzni krevet za pse i mačke pruža vašem ljubimcu sigurno i toplo mesto za odmor. Blago podignuti okvir obezbeđuje dodatnu stabilnost kreveta i ujedno služi kao udoban naslon za glavu, pružajući ljubimcu osećaj sigurnosti i zaštite. Krevet je izrađen od visokokvalitetnog i izdržljivog Tango materijala, otpornog na habanje, u kombinaciji sa izuzetno mekanim Bella pliš materijalom koji pruža maksimalnu udobnost tokom spavanja i odmora. Punjenje od kvalitetnog polifibera garantuje dugotrajnost, zadržavanje oblika i elastičnost, čak i nakon duže upotrebe. Ergonomski dizajn kreveta prilagođava se telu ljubimca, pružajući optimalnu podršku kičmi, mišićima i zglobovima – idealno za svakodnevnu upotrebu, ali i za starije pse i mačke ili ljubimce kojima je potrebna dodatna podrška. Održavanje je veoma jednostavno – navlaka se skida i može se prati u veš mašini. Jastuk je prečnika 60 cm. Bolzz pet proizvodi izrađeni su ručno, sa posebnom pažnjom, kako bi vašem ljubimcu pružili maksimalnu udobnost, toplinu i sigurnost.
JASTUK ZA KUĆNE LJUBIMCE 60 CM COMFORT BLACK BOLZZ
Šifra proizvoda:
BOLPETJASBLK-4696
Kategorije: Mega popusti, Pet program
3.924,00 RSD Originalna cena je bila: 3.924,00 RSD.3.390,00 RSDTrenutna cena je: 3.390,00 RSD.
25 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
25 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| EAN | 8606035171764 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | BOLZZ |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „JASTUK ZA KUĆNE LJUBIMCE 60 CM COMFORT BLACK BOLZZ“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Trimer za životinje 09962-2016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.190,00 RSD
SKU:
4015110009344
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110009344 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Plisani krevet za kucne ljubimce 80cm svetlo siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.400,00 RSD
SKU:
MODEL_15295_1-527
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008797 |
Plisani krevet za kucne ljubimce 80cm tamno siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
MODEL_15298_1-528
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008827 |
Ranac za kucne ljubimce BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ME04-01 BLACK-536
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769978366 |
KAVEZ ZA KUCNE LJUBIMCE 140 BOLZZ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBOX-3629
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606112564496 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUĆNE LJUBIMCE BERN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGBERN-3920
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170392 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.