Set sadrži 8 metalnih kugli za igru boćama/petanque, obezbeđujući odgovarajuću težinu i dugotrajnost. U kompletu je i transportna kutija, što olakšava skladištenje i nošenje. Dodatno, set uključuje pribor – drvenu metu (jack) i mernu vrpcu za proveru razmaka između kugli, što olakšava igru. Svaki par kugli ima ugraviran uzorak ili identifikacioni znak, omogućavajući igračima da dodeljuju svoje kugle i izbegnu zabunu. Set podržava različite varijante igre – pojedinačnu ili timsku – i pogodan je za igranje na travi, pesku ili asfaltu. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, a svi delovi su pravilno fiksirani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 35 × 19 × 10 cm Težina: 6 kg
Set za igru boćanja – Petanque, 8 kugli + kofer i dodaci
Šifra proizvoda:
BS-004-4510
Kategorije: Igračke, Mega popusti, Sportske igračke
4.090,00 RSD Originalna cena je bila: 4.090,00 RSD.3.949,00 RSDTrenutna cena je: 3.949,00 RSD.
32 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
32 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817008957 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | MULTIGARDEN |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Set za igru boćanja – Petanque, 8 kugli + kofer i dodaci“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.