Set sadrži 6 metalnih kugli i transportnu torbu, što olakšava čuvanje i nošenje, uz dodatke korisne za igru – sve što je potrebno za početak igre odmah nakon raspakivanja. Kugle imaju oznake koje pomažu u dodeljivanju igračima, čime se poboljšava tok igre. Čvrsta konstrukcija osigurava otpornost na udarce i spoljašnje uslove – set je pogodan za razne vremenske uslove. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, a svi delovi su pravilno fiksirani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 27 × 19 × 10 cm Težina: 4,5 kg
Set za igru boćanja – Petanque, 6 kugli + kofer i dodaci
Šifra proizvoda:
BS-003-4509
Kategorije: Igračke, Mega popusti, Sportske igračke
3.290,00 RSD Originalna cena je bila: 3.290,00 RSD.3.090,00 RSDTrenutna cena je: 3.090,00 RSD.
33 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
33 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817008940 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | MULTIGARDEN |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Set za igru boćanja – Petanque, 6 kugli + kofer i dodaci“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.