RUČNI VIBRACIONI MASAŽER ZA TELO Idealan za leđa, noge, ruke i listove 5 zamenjivih glava za različite vrste masaže Vibraciona masaža – poboljšava cirkulaciju i opušta mišiće Ergonomska ručka za udobno korišćenje Lako čišćenje i brza promena nastavaka Snaga: 20 W Proizvod za kućnu upotrebu SPECIFIKACIJE Materijal: ABS Snaga: 20 W Frekvencija: 50–60 Hz Napon: 220–240 V PAKOVANJE Proizvod je upakovan u sigurnu transportnu kartonsku kutiju, a svi delovi su pravilno fiksirani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 48 × 14,5 × 9,5 cm Težina: 1 kg
Ručni vibracioni masažer za telo sa 5 nastavaka, 20W, ModernHome
Šifra proizvoda:
XB-309S-4508
Kategorije: Mega popusti, Oprema za vežbanje
2.790,00 RSD Originalna cena je bila: 2.790,00 RSD.2.530,00 RSDTrenutna cena je: 2.530,00 RSD.
12 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008858 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ručni vibracioni masažer za telo sa 5 nastavaka, 20W, ModernHome“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Polica za igračke i knjige šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3183
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kuhinja Šef Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SW12293
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| EAN | 6927049056239 |
| Uzrast | 3g+ |
| Boja | Bež |
| Materijal | Drvo, MDF |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj empatije, Razvoj fine motorike, Razvoj koncentracije, Razvoj kreativnosti, Razvoj preciznosti pokreta, Razvoj socijalnih veština – interakcije |
| Pol | Univerzalno, Ženski |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Mega popusti | Igračke |
ESPERANZA EHH008 KONVERTORSKA GREJALICA 750/1250/2000W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.150,00 RSD
SKU:
EHH008
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Esperanza |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 5901299955727 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
QUANTEK Q1205 ZIDNA GERJALICA SA TAJMEROM 2000W IP22 ZAŠTITA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.190,00 RSD
SKU:
Q1205
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | QUANTEK |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8606111064621 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
KINDERKRAFT AUTO SEDISTE I-360 i size 40-150cm BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KCI36000BLK0000-4007
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533923298 |
KINDERKRAFT PRENOSIVI KREVETAC MOON DREAM BEIGE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KLM0DR00BEG3000-4012
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533926305 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.