Platforma brenda ModernHome je idealna za kućne treninge — pomaže u razvoju dubokih mišića, poboljšava koordinaciju i ravnotežu. Pogodna je za fitness, pilates, jogu ili rehabilitaciju — za početnike i napredne korisnike. Konstrukcija od izdržljivih materijala (PVC omotač i ABS baza) garantuje otpornost na oštećenja i dug vek trajanja. Protivklizna površina i čvrste ručke obezbeđuju sigurnost tokom intenzivne upotrebe. Opremljena elastičnim trakama za otpor, omogućava vežbanje gornjeg dela tela, uključujući ruke, leđa i ramena. Nakon treninga, sprava se brzo sklopi i može se odložiti u ormar ili ispod kreveta. Set takođe uključuje nogometnu pumpu sa fleksibilnim crevom i nastavcima kompatibilnim sa različitim ventilima, što omogućava brzo pripremanje za vežbanje. Dimenzije traka za otpor: 87 cm Širina ručke: 11 cm, prečnik ručke: 3 cm PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju; svi elementi su pravilno osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 61,5 × 32,5 × 10 cm Težina: 4,5 kg
Balans platforma sa ekspanzerima, Half Ball balans trener + pumpa, ModernHome
Šifra proizvoda:
GB-BS058-SB-4503
Kategorije: Mega popusti, Oprema za vežbanje
7.150,00 RSD Originalna cena je bila: 7.150,00 RSD.6.490,00 RSDTrenutna cena je: 6.490,00 RSD.
16 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
16 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008001 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Balans platforma sa ekspanzerima, Half Ball balans trener + pumpa, ModernHome“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Drveni set za igru Moj mali dom Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SW12306
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| EAN | 6927049055935 |
| Uzrast | 3g+ |
| Boja | Bež, Plava, Zelena |
| Materijal | Drvo |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj kreativnosti, Razvoj preciznosti pokreta |
| Pol | Univerzalno |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Mega popusti | Igračke |
ARDES 4W04P ZIDNA I KUPATILSKA GREJALICA IP 22
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.690,00 RSD
SKU:
AR4W04P
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Ardes |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8004032113990 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 4W05P ZIDNA I KUPATILSKA GREJALICA IP22
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.790,00 RSD
SKU:
AR4W05P
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Ardes |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8004032114003 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
QUANTEK Q1205 ZIDNA GERJALICA SA TAJMEROM 2000W IP22 ZAŠTITA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.190,00 RSD
SKU:
Q1205
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | QUANTEK |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8606111064621 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
KINDERKRAFT BICIKL GURALICA ETER BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRETER00BLK0000-4019
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533927203 |
Drveni set Dvorac putokaz Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SW10110
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Pol | Univerzalno |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj logičkog razmišljanja, Razvoj preciznosti pokreta |
| Materijal | Drvo |
| Boja | Plava, Zelena, Žuta |
| Uzrast | 18m+ |
| Mega popusti | Igračke |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.