MULTIFUNKCIONALNA PILATES PLATAFORMA Multifunkcionalna platforma brenda ModernHome predstavlja praktičnu spravu za pilates, jogu i rehabilitaciju. Napravljena od PP plastike i EVA pene, obezbeđuje izdržljivost i udobnost tokom vežbi. Mehanizam sa oprugom podržava pokrete unazad, dok trake za otpor i ručke za sklekove aktiviraju mišiće gornjeg dela tela. Ugrađeni LCD ekran sa tajmerom može se montirati u dve pozicije, što omogućava jednostavno praćenje treninga. Mekana podloga za kolena, rukohvati od pene i protivklizne površine garantuju udobnost i sigurnost. Nakon savijanja, platforma se lako skladišti ispod kreveta ili u ormaru. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju; svi elementi su pravilno osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 56,5 × 42,5 × 13 cm Težina: 4,5 kg
Višenamenska pilates reformer daska, sklopiva, sa LCD ekranom i ekspanzerima, ModernHome
Šifra proizvoda:
GB-PL-01-4502
Kategorije: Mega popusti, Oprema za vežbanje
7.499,00 RSD Originalna cena je bila: 7.499,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
11 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
11 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008018 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Višenamenska pilates reformer daska, sklopiva, sa LCD ekranom i ekspanzerima, ModernHome“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Drveni set za igru Moj mali dom Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SW12306
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| EAN | 6927049055935 |
| Uzrast | 3g+ |
| Boja | Bež, Plava, Zelena |
| Materijal | Drvo |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj kreativnosti, Razvoj preciznosti pokreta |
| Pol | Univerzalno |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Mega popusti | Igračke |
KINDERKRAFT AUTO SEDISTE XRIDER 2 i-size 40-150cm GREEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KCXRID02GRE0000-4009
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533926756 |
KINDERKRAFT PRENOSIVI KREVETAC MOON DREAM BEIGE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KLM0DR00BEG3000-4012
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533926305 |
KINDERKRAFT BICIKL GURALICA ETER LIME
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRETER00LIM0000-4021
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533927234 |
Hranilica za bebe 2u1 Green ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HC508 GREEN-4101
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817004577 |
Kisobran kolica za bebe Siena Narandžasta
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
veNN0275
| Težina | 6,5 kg |
|---|---|
| Brend | Nou Nou |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 8606112400275 |
| Veličina | Od 0 do 15 kg |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | VENCO doo, Srbija |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.