Da li vaša ćerka sanja o svom posebnom mestu gde može da se oseća kao prava princeza? Naš roze kozmetički toaletni stočić za devojčice je savršeno rešenje! Opremljen ogledalom u obliku srca, prostranom fiokom i udobnim tabureom, ovaj set će postati omiljeni komad nameštaja u sobi svake male dame. Toaletni stočić ne samo da oduševljava izgledom, već uči dete urednosti i pruža prostor za igru i razvijanje mašte. Najvažnije karakteristike i prednosti: Roze boja – savršena za sobu male princeze. Bezbedno ogledalo – izrađeno od materijala koji nisu staklo, bezbedno za decu. Tabure u kompletu – idealno prilagođen visini stočića. Prostrana fioka – za odlaganje kozmetike, ukrasa i drugih dragocenosti. Vintage stil i dekorativni detalji – prelepa dekoracija dečije sobe. Mogućnost pričvršćivanja za zid – veća stabilnost i bezbednost. Odlična ideja za poklon – osmeh i radost zagarantovani!
Roze sto za šminkanje sa ogledalom + stolica
Šifra proizvoda:
PHO0403-4462
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte, Mega popusti
15.490,00 RSD
10 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
10 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5900779800403 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | CHOMIK |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Roze sto za šminkanje sa ogledalom + stolica“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.