Kanta za otpatke sa 3 odvojena, izvadiva unutrašnja kontejnera – u današnje vreme, važno je istaći značaj separacije otpada. Pravilnim razdvajanjem smeća pozitivno utičemo na životnu sredinu, smanjujući količinu otpada koji ugrožava ljude i životinje. Specijalna površina kante ne ostavlja otiske prstiju, a hermetički poklopci sprečavaju širenje neprijatnih mirisa iz kante. SPECIFIKACIJA: • Boja: srebrna, crna • Materijal: o Spoljašnjost: čelično kućište o Unutrašnji kontejneri: plastika o Poklopci: ABS plastika • Dimenzije kante: 61 x 31,5 x 55,5 / 84,5 cm (širina x dubina x visina – sa i bez otvorenog poklopca) • Dimenzije unutrašnjeg kontejnera: 26,5 x 18 x 49 cm • Težina: 9,1 kg Uputstva proizvođača: • Čistiti vlažnom krpom uz dodatak blagog sredstva za čišćenje, zatim obrisati suvom krpom. • Postaviti proizvod na ravnu površinu. • Poklopac se automatski zatvara – ne pritiskati ga dodatno rukom. Dodatne prednosti: • Pedalni mehanizam za otvaranje omogućava potpunu higijenu – nije potrebno dodirivati poklopac rukama. • Pored toga, ovaj sistem je lako upotrebljiv i za decu, jer pedale ne zahtevaju mnogo snage. • Izvadivi kontejneri omogućavaju lakše pražnjenje i čišćenje. • Bočne ručke olakšavaju prenošenje kante. Logistički podaci: • Bruto težina: 11,4 kg • Dimenzije pakovanja: 61,5 x 32 x 56 cm
Trostruka kanta za odvajanje otpada, 3x18l
Šifra proizvoda:
2280_1-4449
Kategorije: Kante za smeće, Police i organizacija doma
27.904,00 RSD Originalna cena je bila: 27.904,00 RSD.25.344,00 RSDTrenutna cena je: 25.344,00 RSD.
1 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
1 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 11,4 kg |
|---|---|
| EAN | 5903332070626 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | OSKAR |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trostruka kanta za odvajanje otpada, 3x18l“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER02
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz nap polica 3 nivoa zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPGRE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz step 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB04BEL
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564885 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 36,5cm x 34,5cm |
Bolzz polica bolzz bamboo 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0004
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564908 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 35cm x35cm |
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 2
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBG002
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 97cm x 45cm |
Stalak za cipele i jakne sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GH-202 BLACK
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089066729 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 190 x66 x28 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.