Glavne prednosti: Auto-sedište 3 u 1 – za visinu deteta od 76 do 150 cm (približno od 15 meseci do 12 godina) Ispunjava najnoviji standard R129 , uključujući testove bočnih sudara EASY GROW SYSTEM – istovremeno podešavanje naslona za glavu i sigurnosnih pojaseva H-GUARD SYSTEM – naslon za glavu sa tri sloja zaštite SPS – ojačana bočna zaštita 10-stepeno podešavanje naslona sedišta Jedinstvena vođica za pojas u predelu kuka za veću bezbednost Mogućnost korišćenja kao booster sedište – za decu visine 140–150 cm Dimenzije Unutrašnja dužina sedišta: 30 cm Spoljašnja dužina sedišta: 39 cm Širina sedišta (spoljašnja): 44 cm Širina sedišta (unutrašnja): 35 cm Spoljašnja širina: 50 cm Unutrašnja visina min.: 52 cm Unutrašnja visina maks.: 75 cm Spoljašnja visina min.: 55 cm Spoljašnja visina maks.: 80 cm Širina naslona (unutrašnja): 33 cm Širina naslona (spoljašnja): 44 cm Širina naslona za glavu (spoljašnja): 17 cm Širina naslona za glavu (unutrašnja): 36 cm Težina: 5,95 kg Visina deteta / težina / uzrast: 76–150 cm / 9–36 kg / od 15 meseci do 12 godina
KINDERKRAFT AUTOSEDISTE I-COMFY I-SIZE 76-150CM BLACK
Šifra proizvoda:
KCICOM00BLK0000-4426
Kategorije: Auto-sedišta, Auto-sedišta do 36kg, Mega popusti, Oprema za bebe
9.800,00 RSD Originalna cena je bila: 9.800,00 RSD.9.350,00 RSDTrenutna cena je: 9.350,00 RSD.
6 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
6 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7,2 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533929283 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Kinderkraft |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT AUTOSEDISTE I-COMFY I-SIZE 76-150CM BLACK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 420
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70420
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165682062 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 423
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70423
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684356 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 437
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70437
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687623 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP4
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP4
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685940 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F003
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F003
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165683373 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio podloga za presvlačenje PT70 438
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
5904165687630
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687630 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.