Glavne prednosti_ Pogodan za decu visine 125–150 cm – otprilike od 6 do 12 godina Bezbednost potvrđena testovima sudara U skladu sa najnovijim evropskim standardom R129 i-Size Montaža pomoću automobilskog pojasa – jednostavna i univerzalna, odgovara gotovo svakom vozilu Udobno, široko i meko sedište ispunjeno penom – idealno za duža putovanja Opremljen naslonima za ruke za veću udobnost deteta Vođice pojasa olakšavaju pravilno zakopčavanje sigurnosnog pojasa Izuzetno lagan – samo 1,2 kg , lako se prenosi i montira u različitim automobilima Navlaka se skida i može se prati u mašini za veš Dimenzije Unutrašnja dužina sedišta: 38 cm Spoljašnja dužina sedišta: 40 cm Širina sedišta (spoljašnja): 39 cm Širina sedišta (unutrašnja): 30 cm Spoljašnja širina: 39 cm Težina: 1,2 kg Visina deteta / uzrast: 125–150 cm / od 6 do 12 godina
KINDERKRAFT BUSTER I-BOOST2 125-150CM GREY
Šifra proizvoda:
KCIBOO02GRY0000-4423
Kategorije: Auto-sedišta, Buster sedišta, Mega popusti, Oprema za bebe
5.850,00 RSD Originalna cena je bila: 5.850,00 RSD.5.600,00 RSDTrenutna cena je: 5.600,00 RSD.
3 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
3 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,3 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533929160 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Kinderkraft |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT BUSTER I-BOOST2 125-150CM GREY“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 421
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70421
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684332 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 425
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70425
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684370 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
AlberomioPodloga za previjanje dece PT70 439
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70439
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687647 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP7
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP7
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687487 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F001
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F001
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165680914 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F003
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F003
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165683373 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.