ECOTOYS 3-U-1 BICIKL ZA DECU ECOTOYS dečiji bicikl dizajniran je da „raste“ sa vašim detetom, nudeći tri različita načina korišćenja: bicikl za ravnotežu, bicikl sa pedalama i pomoćnim točkićima, i standardni bicikl. Izdržljivi EVA točkovi otporni na habanje omogućavaju glatku vožnju kako unutra, tako i napolju. Podesivo sedište (opseg 36–43 cm) omogućava prilagođeno podešavanje prema visini deteta, pružajući ergonomsku poziciju tokom vožnje. Ne-klizni upravljači i mekano sedište garantuju sigurnost i udobnost. Bicikl ima odvojive pomoćne točkiće i pedale protiv klizanja. Maksimalna nosivost je 30 kg. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, sa svim delovima adekvatno zaštićenim kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 61 × 23 × 19 cm Težina: 4 kg
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 black
Šifra proizvoda:
LC-V1359 BLACK-4415
Kategorije: Balans bicikli, Vozila za decu
8.640,00 RSD Originalna cena je bila: 8.640,00 RSD.7.999,00 RSDTrenutna cena je: 7.999,00 RSD.
25 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
25 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 5905817005505 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 black“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys guralica bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 WHITE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065456 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Blue, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 BLUE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica minibi honey yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRMIBI00YEL0000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533920068 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije proizvoda: 50 x 25,5 x 39 cm; Dimenzije pakovanja: 48 x 17 x 26,5 cm |
Dečiji bicikl 14” Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
BCK0402
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.