Drvena gitara marke ECOTOYS namenjena je deci od 3 godine i starijoj. Ima 6 žica – 3 metalne i 3 najlonske, što omogućava deci da sviraju kako jednostavne melodije, tako i složenije zvuke. Gitara je opremljena vratom sa 18 pragova i glavićem sa ključićima za podešavanje žica, što omogućava samostalno ugađanje. Zahvaljujući klasičnom izgledu i čvrstoj drvenoj konstrukciji, instrument podseća na pravu akustičnu gitaru, podstičući decu na kreativnu igru i učenje muzike. Mogućnost zamene žica čini ovu gitaru ne samo igračkom, već i odličnim uvodom u učenje sviranja pravog instrumenta. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kartonsku kutiju, sa svim elementima adekvatno zaštićenim kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 77 × 31,5 × 8 cm Težina: 1,6 kg
Roze velika gitara za decu – ECOTOYS
Šifra proizvoda:
HX18022-30 PINK-4413
Kategorije: Drvene igračke, Mega popusti, Muzičke igračke
4.890,00 RSD Originalna cena je bila: 4.890,00 RSD.4.550,00 RSDTrenutna cena je: 4.550,00 RSD.
15 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
15 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817004362 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Roze velika gitara za decu – ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.