Instrument je namenjen deci starijoj od 3 godine i izrađen je od izdržljivog drveta u stilu klasične gitare. Vrat ima 12 pragova i završava se čivijama za štimovanje. Telo instrumenta uključuje kobilicu i hvataljku sa 4 najlonske žice koje se po potrebi mogu zameniti. Uz instrument dolazi i trzalica, što deci omogućava da sviraju jednostavne pesme i razvijaju sopstvene kompozicije. Zahvaljujući mogućnosti štimovanja, instrument omogućava pravo učenje muzike i pomaže u razvoju mašte, manuelnih veština i osećaja za ritam. Ukulele je ukrašen šarenom grafikom sa motivima ostrva. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, a svi elementi su pravilno osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 53 × 20,5 × 5,5 cm Težina: 0,5 kg
Ukulele drvena gitara za decu sa 4 najlonske žice i trzalicom plava – ECOTOYS
Šifra proizvoda:
MF019H-4411
Kategorije: Drvene igračke, Mega popusti, Muzičke igračke
2.590,00 RSD Originalna cena je bila: 2.590,00 RSD.2.390,00 RSDTrenutna cena je: 2.390,00 RSD.
16 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817007189 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ukulele drvena gitara za decu sa 4 najlonske žice i trzalicom plava – ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.