Drvena gitara marke ECOTOYS namenjena je deci od 3 godine. Ima 6 žica – 3 metalne i 3 najlonske, što omogućava deci da sviraju kako jednostavne melodije, tako i naprednije zvuke. Gitara je opremljena vratom sa 18 pragova i glavom sa čivijama za ručno štimovanje. Zahvaljujući klasičnom izgledu i čvrstoj drvenoj konstrukciji, instrument izgleda kao prava akustična gitara, podstičući decu da istražuju muziku i kreativnu igru. Mogućnost zamene žica čini je ne samo igračkom, već i odličnim uvodom u učenje sviranja pravog instrumenta. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačan transportni karton, a svi elementi su pažljivo osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 77 × 31,5 × 8 cm Težina: 1,6 kg
Velika klasična drvena gitara za decu sa 6 žica – ECOTOYS
Šifra proizvoda:
HX18022-30 NAT-4410
Kategorije: Drvene igračke, Mega popusti, Muzičke igračke
4.890,00 RSD Originalna cena je bila: 4.890,00 RSD.4.550,00 RSDTrenutna cena je: 4.550,00 RSD.
29 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
29 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979288 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Velika klasična drvena gitara za decu sa 6 žica – ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.