Dečja kuhinja od jelovog drveta je sjajna igračka za male kuvare koja razvija maštu i manuelne veštine. Napravljena od ekoloških materijala, izdržljiva je i estetski privlačna. Kuhinja je opremljena realističnim elementima kao što su rerna, ringla i sudopera, šerpe, pa čak i baštenski alat, što omogućava deci da se igraju kuvanja u potpunoj bezbednosti. Idealna je za igru u kući i na otvorenom, podstiče kreativnost i dugotrajnu, zanimljivu igru. Kuhinja takođe ima točkove i ručku koji olakšavaju njeno pomeranje. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u transportni karton, a svi elementi su pravilno osigurani kako ne bi došlo do oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 40 × 16,5 × 86 cm Težina: 7,4 kg
Spoljna drvena kuhinja sa dodacima za igru u pesku i blatu 04 – ECOTOYS
Šifra proizvoda:
TL814004-4407
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje, Mega popusti
12.550,00 RSD Originalna cena je bila: 12.550,00 RSD.11.500,00 RSDTrenutna cena je: 11.500,00 RSD.
16 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
16 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817003853 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Spoljna drvena kuhinja sa dodacima za igru u pesku i blatu 04 – ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa liftom xxl
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
TL49059
| Težina | 13,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089069966 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96 x 37 x 18,5 cm; Dimenzije kućice: 90 x 71 x 32,5 |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.