Igračka kuhinja ECOTOYS je kompletan set za kreativnu igru, namenjen deci starijoj od 3 godine. Izrađena je od izdržljive MDF ploče i ima stabilnu konstrukciju koja obezbeđuje bezbednu upotrebu. Kuhinja je opremljena funkcionalnim elementima kao što su rerna, mikrotalasna, sudopera, mašina za pranje veša i dva ringlija sa dugmićima koji proizvode klik zvukove. Sva vrata i ormarići se mogu otvarati, što omogućava praktično odlaganje dodataka. Sat sa pokretnim kazaljkama pomaže deci da nauče planiranje i orijentaciju u vremenu, dok radna ploča i sudopera podržavaju razvoj mašte i finih motoričkih veština. Set uključuje 12 drvenih dodataka: 2 tanjira, nož, kašiku, lopaticu, šerpu sa poklopcem, tiganj, dasku za sečenje i lažne boce za maslinovo ulje, mleko i kečap. Ceo set je pažljivo obrađen, što čini kuhinju odličnim dodatkom kako u dečijoj sobi, tako i u igraonici. PAKOVANJE – Proizvod je upakovan u specijalno ojačanu transportnu kutiju, a svi delovi su pažljivo obezbeđeni kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 73×50,5×11,5 cm Težina: 9,4 kg
Dečija kuhinja – Rerna, mašina za pranje veša, mikrotalasna i 12 dodataka – ECOTOYS
Šifra proizvoda:
TL103013-4405
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje, Mega popusti
13.200,00 RSD Originalna cena je bila: 13.200,00 RSD.12.200,00 RSDTrenutna cena je: 12.200,00 RSD.
55 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
55 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817007349 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Dečija kuhinja – Rerna, mašina za pranje veša, mikrotalasna i 12 dodataka – ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.