Kućica Alice iz ECOTOYS je čvrsta konstrukcija sa tri nivoa, izrađena od MDF ploče, namenjena deci od 3 godine i starijoj. Kućica je podeljena na 4 različite sobe: kupatilo, dnevnu sobu, kuhinju i spavaću sobu. Za svaku sobu pripremljen je poseban nameštaj: krevet, orman, lampa, sofa, biljka, kada, sto i 2 stolice. Realističan raspored enterijera razvija maštu, kreativnost i finu motoriku. Estetski, umirujući tonovi boja uklapaju se u svaku dečiju sobu, a sigurna izrada obezbeđuje udobnost i dugotrajnost upotrebe. PAKOVANJE: Proizvod je upakovan u specijalno ojačanu transportnu kutiju, a svi delovi su pažljivo obezbeđeni kako ne bi došlo do oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 73x40x12 cm Težina: 8,5 kg
Kućica za lutke Alice na 3 sprata, 4 sobe, set sa 9 komada nameštaja – ECOTOYS
Šifra proizvoda:
D8211-4404
Kategorije: Drvene igračke, Kućice za lutke, Mega popusti
11.420,00 RSD Originalna cena je bila: 11.420,00 RSD.10.600,00 RSDTrenutna cena je: 10.600,00 RSD.
38 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
38 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817006335 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kućica za lutke Alice na 3 sprata, 4 sobe, set sa 9 komada nameštaja – ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.