Model Ferrari F1-75 u razmeri 1:12 odličan je izbor za decu stariju od 6 godina, tinejdžere i istinske ljubitelje Formule 1. Dizajn inspirisan pravim F1-75 bolidom oduševljava crvenom Ferrari bojom, logotipima sponzora i izbrušenim aerodinamičnim oblikom. Model je savršen kako za vožnju, tako i kao deo kolekcije. Dužine je 47 cm i poseduje potpunu daljinsku kontrolu – možete voziti napred, nazad, kao i skretati levo i desno. Precizno upravljanje pruža potpunu kontrolu nad vozilom i realističan doživljaj vožnje. Idealan je za porodičnu zabavu, takmičenje sa prijateljima ili kao inspiracija za razvijanje interesovanja za automobile. Napajanje vozila: 5x AA baterije (nisu uključene) Napajanje daljinske kontrole: 2x AA baterije (nisu uključene. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, a svi delovi su pažljivo osigurani da ne bi došlo do oštećenja tokom isporuke. Dimenzije pakovanja: 54 x 24 x 18 cm Težina: 1.3 kg
Automobil na daljinsko upravljanje Ferrari F1 75 – Rastar
Šifra proizvoda:
V-419-4402
Kategorije: Mega popusti, Vozila na akumulator, Vozila za decu
8.459,00 RSD Originalna cena je bila: 8.459,00 RSD.7.859,00 RSDTrenutna cena je: 7.859,00 RSD.
1 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
1 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 6930751322417 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Rastar |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Automobil na daljinsko upravljanje Ferrari F1 75 – Rastar“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys guralica crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 BLACK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066477 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 BEI
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 PINK
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005888 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Green, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 GRE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005918 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Blue, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 BLUE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica cutie turquoise
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KKRCUTITRQ0000
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5902533913633 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | isina: 37 cm Širina: 50 cm Širina ručke: 22 cm Prečnik točka: 15 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.