Model Mercedes AMG F1 W15 E u razmeri 1:12 namenjen je deci starijoj od 6 godina, tinejdžerima i ljubiteljima Formule 1. Inspirisan najnovijim bolidom Mercedesa, poseduje karakterističnu srebrnu boju i detalje aerodinamike, što ga čini idealnim izborom kako za igru, tako i za kolekcionarski izložak. Dužine je 47 cm i poseduje potpunu daljinsku kontrolu – vozi napred, nazad, i skreće levo i desno. Precizno upravljanje pruža realističan doživljaj trke, savršen za porodičnu zabavu, prijateljska takmičenja i razvijanje tehničkih i automobilski strasti. Napajanje vozila: 5x AA baterije (nisu uključene) Napajanje daljinske kontrole: 2x AA baterije (nisu uključene) PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, sa svim delovima pažljivo osiguranim kako bi se sprečila oštećenja tokom isporuke. Dimenzije pakovanja: 54 x 24 x 18 cm Težina: 1.3 kg
Automobil na daljinsko upravljanje Mercedes AMG F1 W15 E – Rastar
Šifra proizvoda:
V-421-4401
Kategorije: Mega popusti, Vozila na akumulator, Vozila za decu
8.459,00 RSD Originalna cena je bila: 8.459,00 RSD.7.859,00 RSDTrenutna cena je: 7.859,00 RSD.
3 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
3 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 6930751324749 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Rastar |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Automobil na daljinsko upravljanje Mercedes AMG F1 W15 E – Rastar“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys bicikl guralica flamingo
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 PINK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065265 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
Tricikl sa rotirajućim sedištem 360 gray Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-2 GRAY
| Težina | 7,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089068105 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Blue, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 BLUE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.