Model Ferrari 499P u razmeri 1:14 namenjen je deci starijoj od 6 godina, tinejdžerima i ljubiteljima italijanskog automobilskog dizajna. Sa sportskom siluetom, prefinjenim detaljima i karakterističnim crvenim i žutim akcentima, ovaj model izgleda kao pravi Le Mans hiperautomobil. Dužina vozila od 36 cm čini ga jednako impresivnim tokom vožnje i kao deo kolekcije. Automobil poseduje potpunu daljinsku kontrolu – vožnju unapred, unazad i skretanje levo/desno. Zahvaljujući preciznom upravljanju, moguće je lako manevrisati i u zatvorenom i na otvorenom prostoru. Savršen je za porodičnu zabavu, razvoj motorike i negovanje ljubavi prema automobilima. Napajanje vozila: 5x AA baterije (nisu uključene) Napajanje daljinskog upravljača: 2x AA baterije (nisu uključene) PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, a svi elementi su pažljivo osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom isporuke. Dimenzije pakovanja: 50 × 35 × 36 cm Težina: 1,1 kg
Automobil na daljinsko upravljanje Ferrari 499P – Rastar
Šifra proizvoda:
V-425-4394
Kategorije: Mega popusti, Vozila na akumulator, Vozila za decu
8.450,00 RSD Originalna cena je bila: 8.450,00 RSD.7.850,00 RSDTrenutna cena je: 7.850,00 RSD.
1 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
1 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,1 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 6930751324121 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Rastar |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Automobil na daljinsko upravljanje Ferrari 499P – Rastar“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHPINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769978830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys bicikl guralica zirafa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 YELLOW
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089063056 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Eco toys guralica zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
JM-118 GREEN
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066484 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature coral
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00CRL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917020 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |
Kinderkraft bicikl guralica goswift pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KRGOSW00PNK0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533915873 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: ● Dužina: 86 cm ● Dužina rama: 58,5 cm ● Visina: 55 cm ● Širina: 33 cm ● Visina upravljača od zemlje: 54,5 cm ● Visina sedišta od zemlje: 33 cm ● Opseg podešavanja visi |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.