Model Aston Martin Valkyrie AMR Pro u razmeri 1:14 namenjen je deci starijoj od 6 godina, tinejdžerima i ljubiteljima automobilskih inovacija. Njegov moderan dizajn, otvarajuća vrata i karoserija u zelenoj trkačkoj boji čine ga upečatljivim kako u pokretu, tako i kao deo kolekcije. Dužina vozila od 36 cm pruža odlično iskustvo vožnje i rukovanja. Automobil poseduje punu daljinsku kontrolu – vožnju unapred, unazad i skretanje levo i desno, što omogućava lako i zabavno manevrisanje i u zatvorenom i na otvorenom prostoru. Savršen izbor za porodičnu zabavu, razvoj koordinacije i buđenje strasti prema superautomobilima. Napajanje vozila: 5x AA baterije (nisu uključene) Napajanje daljinskog upravljača: 2x AA baterije (nisu uključene) PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, a svi elementi su pažljivo osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom isporuke. Dimenzije pakovanja: 50 × 35 × 36 cm Težina: 1,2 kg
Automobil na daljinsko upravljanje Aston Martin Valkyrie AMR PRO – Rastar
Šifra proizvoda:
V-427-4392
Kategorije: Mega popusti, Vozila na akumulator, Vozila za decu
8.450,00 RSD Originalna cena je bila: 8.450,00 RSD.7.850,00 RSDTrenutna cena je: 7.850,00 RSD.
3 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
3 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,2 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5904265254275 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Rastar |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Automobil na daljinsko upravljanje Aston Martin Valkyrie AMR PRO – Rastar“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys guralica zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
JM-118 GREEN
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066484 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-1999 BEIGE
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817006007 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
WQL-1999 PINK
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005994 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.