Model Porsche 911 GT3 RS u razmeri 1:24 predstavlja kompaktan izbor za decu stariju od 6 godina, tinejdžere i ljubitelje klasičnih sportskih automobila. Njegovo crno telo, jasno definisani detalji i prepoznatljiva silueta čine ovaj model pravom minijaturom trkačke legende. Dužina vozila je približno 19 cm, što ga čini savršenim za igru i izlaganje. Sa punom daljinskom kontrolom, automobil može da se kreće napred, nazad i skreće levo i desno. Precizno upravljanje omogućava lako manevrisanje kako u zatvorenom, tako i na otvorenom prostoru, pružajući puno zabave tokom korišćenja. Odličan izbor za zajedničku igru i kolekcionarski prikaz. Napajanje vozila: 3x AA baterije (nisu uključene) Napajanje daljinskog upravljača: 2x AA baterije (nisu uključene) PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, svi elementi su pažljivo osigurani da ne dođe do oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 39 × 26 × 28 cm Težina: 0,5 kg
Automobil na daljinsko upravljanje Porsche 911 GT3 RS – Rastar
Šifra proizvoda:
V-108-4389
Kategorije: Mega popusti, Vozila na akumulator, Vozila za decu
3.840,00 RSD Originalna cena je bila: 3.840,00 RSD.3.590,00 RSDTrenutna cena je: 3.590,00 RSD.
2 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
2 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 6930751304130 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Rastar |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Automobil na daljinsko upravljanje Porsche 911 GT3 RS – Rastar“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys guralica bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 WHITE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065456 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 BEI
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 PINK
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005888 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Green, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 GRE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005918 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
WQL-1999 PINK
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005994 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.