Model Porsche 911 GT3 RS u razmeri 1:24 predstavlja odličan izbor za decu stariju od 6 godina, tinejdžere i ljubitelje klasičnih sportskih automobila. Njegovo narandžasto telo, kompaktna veličina i verno reprodukovani detalji čine ovaj model impresivnom minijaturom trkačke ikone. Dužina vozila je približno 19 cm, što garantuje odličnu pokretljivost i estetiku. Automobil poseduje punu daljinsku kontrolu – vožnju unapred, unazad, kao i skretanje levo i desno, što omogućava precizno manevrisanje kako u zatvorenom prostoru, tako i na otvorenom. Savršen izbor za zajedničku igru, takmičenja i kao deo kolekcije. Napajanje vozila: 3x AA baterije (nisu uključene) Napajanje daljinskog upravljača: 2x AA baterije (nisu uključene) PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, svi elementi su pažljivo osigurani da ne dođe do oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 39 × 26 × 28 cm Težina: 0,5 kg
Automobil na daljinsko upravljanje Porsche GT3 RS – Rastar
Šifra proizvoda:
V-454-4387
Kategorije: Mega popusti, Vozila na akumulator, Vozila za decu
3.840,00 RSD Originalna cena je bila: 3.840,00 RSD.3.590,00 RSDTrenutna cena je: 3.590,00 RSD.
1 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
1 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5904265254541 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Rastar |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Automobil na daljinsko upravljanje Porsche GT3 RS – Rastar“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys guralica bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 WHITE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065456 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 BEI
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 GRAY
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5905817005901 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica minibi honey yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRMIBI00YEL0000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533920068 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije proizvoda: 50 x 25,5 x 39 cm; Dimenzije pakovanja: 48 x 17 x 26,5 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature coral
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00CRL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917020 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.