Izdržljivo i bezbedno Ugradnja ISOFIX-a i potporne šipke Indikatori ispravne ugradnje Glasan klik signal potvrđuje ispravnu ugradnju sedišta Kompatibilno sa I-CARE i-Size sedištem Predstavljamo CARE FX – ISOFIX bazu dizajniranu za i-CARE i-Size auto-sedište. Sa njom, nećete morati da brinete o pravilnom postavljanju sedišta pre svakog putovanja. Samo jedan potez i gotovi ste – sedište je instalirano u automobilu. Baza je montirana na ISOFIX i potpornu šipku. Neverovatno je praktično: potrebno je da instalirate bazu samo jednom, a zatim možete instalirati sedište u automobilu za samo nekoliko sekundi. I sve to bez potrebe da svaki put proveravate da li je sve pravilno zategnuto – kada je sedište instalirano, čućete karakterističan klik, što ukazuje da je pravilno instalirano. Na ISOFIX-u i potpornoj šipki postoje indikatori koji potvrđuju ispravnu instalaciju. Kada pokažu zeleno, spremni ste za polazak! Brza instalacija sedišta Baza odgovara auto-sedištu I-CARE i-Size. Potrebno je samo nekoliko sekundi da se sedište instalira u automobil. Nije potrebno zatezanje sigurnosnog pojasa. Bazu je potrebno instalirati samo jednom. Indikatori ispravne instalacije nalaze se u blizini ISOFIX konektora i potporne nožice. Kada postanu zeleni, to znači da je baza pravilno instalirana i nećete morati svaki put da brinete o instaliranju sedišta u automobilu. Glasan i jasan klik osigurava da je sedište pravilno instalirano na CARE FX bazu. Pravilna instalacija sedišta na bazu garantuje bezbednost vašeg deteta!
Kinderkraft CARE FX baza za sediste
Šifra proizvoda:
KCCAREFXBLK0000-4354
Kategorije: Auto-sedišta, Buster sedišta, Mega popusti, Oprema za bebe
12.120,00 RSD Originalna cena je bila: 12.120,00 RSD.11.620,00 RSDTrenutna cena je: 11.620,00 RSD.
4 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
4 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533923076 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Kinderkraft |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kinderkraft CARE FX baza za sediste“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 432
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70432
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685308 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 433
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70433
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685315 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 441
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70441
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687661 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP3
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685933 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP7
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP7
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687487 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F001
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F001
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165680914 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.