Glavne prednosti: – Praktično – brzo sklapanje i rasklapanje, pogodno za decu do 4 godine – Turist – sa torbom za prenošenje – Čvrsta – čelik, izdržljiva konstrukcija – Udobno – bočno otvaranje sa patent zatvaračem, mekani pod, mogućnost skidanja materijala za pranje – Stabilna – ima noge sa usisnim čašama koje ne grebu pod i sprečavaju klizanje ograde Bočna strana ogradice se zatvara patentnim zatvaračem – Bočni ulaz sa rajsferšlusom omogućava starijoj deci da samostalno ulaze i izlaze, povećavajući funkcionalnost ograde za igru. Mekani podstavljeni pod i prozračni mrežasti materijal – ZIKI na prvo mesto stavlja udobnost vašeg mališana. Mekani, ispunjeni pod obezbeđuje udobnost bebe, a mrežaste stranice obezbeđuju pravilnu cirkulaciju vazduha unutar ograde za igru. Imaju i dodatnu funkciju – zahvaljujući njima roditelji uvek mogu da pripaze svoje blago. Održavanje stvari čistim nikada nije bilo lakše – Poklopac ogradice se lako skida i pere, što olakšava održavanje higijene i osigurava da je ZIKI uvek spreman za upotrebu, čist i bezbedan. Nogare pružaju odgovarajuću stabilizaciju zahvaljujući usisnim čašama koji takođe brinu o vašem podu – sa njima ćete izbeći ogrebotine. Ukupne dimenzije: dužina 126,5 cm, širina 126,5 cm, visina 69,5 cm Dimenzije nakon preklapanja: dužina 70 cm, širina 24 cm, visina 20 cm Entri: širina 52 cm, visina 45 cm
KINDERKRAFT OGRADICA ZA BEBE ZIKI GREY
Šifra proizvoda:
KLZIKI00GRY0000-4190
Kategorije: Ogradice za bebe, Oprema za bebe
9.420,00 RSD Originalna cena je bila: 9.420,00 RSD.8.999,00 RSDTrenutna cena je: 8.999,00 RSD.
14 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
14 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5902533927623 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Kinderkraft |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT OGRADICA ZA BEBE ZIKI GREY“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 434
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70434
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685322 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 440
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70440
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687654 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 A003
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70A003
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5902605479555 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP2
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP2
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685926 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP6
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP6
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687470 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP7
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP7
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687487 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.