Fudbalski golovi su idealni za treninge i zabavu na otvorenom. To je odlična alternativa vremenu provedenom ispred računara, konzole ili telefona. Igranje fudbala nije samo zabava, već i razvoj izdržljivosti, koordinacije pokreta, fizičke kondicije i brzine donošenja odluka. Fudbal uči timskom radu, poštovanju, saradnji i principima „fer-pleja“. Savršeni su za treninge u vrtu i na terenu. Set: 2 gola Dimenzije: 124 x 96 x 61 cm Cela konstrukcija je napravljena od čeličnih, pocinkovanih profila, presvučenih praškastim premazom, što ih čini čvrstim i izdržljivim. Montaža je brza i jednostavna, bez potrebe za posebnim alatima. Da bi se povećala stabilnost golova, treba ih pričvrstiti za tlo pomoću priloženih šiljaka. Prečnik cevi: 28 mm / debljina 0,8 mm Mreža od trostruko upletene žice
SET 2 FUDBALSKA GOLA SA MREŽOM *7482
Šifra proizvoda:
TIS7482-4080
Kategorije: Igračke za dvorište, Mega popusti, Zabava
9.330,00 RSD
20 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
20 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8,4 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5900779867482 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | CHOMIK |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „SET 2 FUDBALSKA GOLA SA MREŽOM *7482“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
LJULJASKA SA METALNOM KONSTRUKCIJOM NS803
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
9.990,00 RSD
SKU:
11/803
Kuća za decu 502788
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.490,00 RSD
SKU:
502788
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brend | Dohany |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 030023
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
SKU:
30023
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.