NEA 2 su multifunkcionalna kolica sa jedinstvenim dizajnom, koja su osvežena verzija svog cenjenog prethodnika, NEA, istaknutog u prestižnom, nezavisnom Stiftung Varentest testu. Pobeda na ovom testu potvrđuje bezbednost, funkcionalnost i udobnost kolica, što ih čini izborom mnogih roditelja. Zahvaljujući mogućnosti guranja kolica čak i jednom rukom, lakoći preklapanja kolica sa sedištem u oba smera i preklapanja gondole ravno, moći ćete da uživate u vremenu provedenom sa svojim detetom – baš onako kako želite! Zahvaljujući testovima u laboratorijama i pažnji na ispunjavanje zahteva strogih evropskih standarda, možete biti sigurni da će NEA 2 ispuniti sva očekivanja i potrebe roditelja i njihove male dece. Maksimalna težina deteta 22 kg. Glavne prednosti: -Nova verzija NEA bestselera, koju dodeljuje Stiftung Varentest -Dizajn koji oduševljava: nove boje, još prefinjeniji detalji, metalik elementi i funkcionalna rešenja -Lako upravljanje jednom rukom -Amortizovani, manevarski točkovi otporni na probijanje -Lako nošenje kolica sa bebom -Kompaktan i mobilan tokom transporta Dimenzije proizvoda: Rasklopljena kolica (kolica) 112 x 60 x 81 cm Sklopljena kolica: 40 x 67 x 60 cm Dimenzije sedišta: 30 x 20 cm Dimenzije naslona: 30 x 55 cm Dimenzije oslonca za noge: 30 x 18 cm Dužina sedišta u ležećem položaju: 93 cm Prečnik zadnjeg točka: 29 cm Prečnik prednjeg točka: 20 cm Visina drške roditelja od zemlje je: 100-103-106-109 cm Veličina korpe: 49 x 39 x 19 cm Prečnik držača za čaše: 7 cm Dimenzije rasklopljene gondole (spoljašnje): 87 x 42 x 65 cm Dimenzije sklopljene gondole (spoljašnje): 87 x 42 x 43 cm Dimenzije rasklopljene gondole (unutrašnje): 76 x 33 x 23 cm Udaljenost od tla do sedišta: 56 cm Težina rama (bez točkova): 4,85 kg Težina točka: 3,05 kg Težina kolica je 11,6 kg
KINDERKRAFT KOLICA ZA BEBE 2U1 NEA 2 PLATINUM GREY
Šifra proizvoda:
KSNEA002GRY2000-4014
Kategorije: Kolica 2u1 sistemi, Kolica za bebe, Mega popusti, Oprema za bebe
54.848,80 RSD Originalna cena je bila: 54.848,80 RSD.52.500,00 RSDTrenutna cena je: 52.500,00 RSD.
2 na zalihama
Troškovi dostave: 1.200,00 RSD
2 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533926015 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Kinderkraft |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT KOLICA ZA BEBE 2U1 NEA 2 PLATINUM GREY“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 430
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70430
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685285 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 436
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70436
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685346 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 437
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70437
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687623 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 A002
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70A002
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5902605479548 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP3
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685933 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
ALBEROMIO GNEZDO ZA BEBE 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.256,00 RSD
SKU:
ALBGNEZDO416
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684660 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 80cm x 45cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.