Glavne prednosti: – Za 2 godine – Lagani, jednodelni okvir od legure magnezijuma – Točkovi od pene otporne na probijanje – Podesivo sedište – Zvono uključeno FLY PLUS je bicikl prefinjen u svakom detalju, koji se odlikuje retro dizajnom i lakim točkovima od pene otporne na probijanje. Ergonomsko sedlo sa mekim punjenjem učiniće i najluđu vožnju preko neravnina udobnom za vaše dete! Sedište ima širok spektar podešavanja (34-42 cm) – njegovu visinu možete prilagoditi i malom trogodišnjaku i visokom starijem detetu. FLY PLUS tricikl ima ograničeno okretanje volana, što će zaštititi Vašeg mališana od nekontrolisanog okretanja i pada tokom igre. Volan je opremljen neklizajućim gumenim ručkama koje obezbeđuju stabilno prianjanje. Na volanu se nalazi zvonce koje će vašem detetu učiniti svako putovanje prijatnijim. FLY PLUS bicikl guralica pomaže vašem detetu da razvije osećaj za ravnotežu i veštine manevrisanja. Jednodelni okvir je napravljen od magnezijuma – zahvaljujući njemu, bicikl je čvrst i lagan, težak samo 2,8 kg. Dimenzije: Dužina: 85 cm, Visina: 53 cm Širina: 39,5 cm Podešavanje sedišta: 34-42 cm Maksimalno opterecenje: 35kg.
KINDERKRAFT BICIKL GURALICA FLY PLUS POWDER PINK
Šifra proizvoda:
KRFLPL00PNK0000-4013
Kategorije: Bicikl guralica, Mega popusti, Vozila za decu
7.850,00 RSD Originalna cena je bila: 7.850,00 RSD.750,00 RSDTrenutna cena je: 750,00 RSD.
29 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
29 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533925414 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Kinderkraft |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT BICIKL GURALICA FLY PLUS POWDER PINK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys guralica crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 BLACK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066477 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Eco toys guralica bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 WHITE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065456 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Kinderkraft bicikl guralica cutie turquoise
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KKRCUTITRQ0000
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5902533913633 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | isina: 37 cm Širina: 50 cm Širina ručke: 22 cm Prečnik točka: 15 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature coral
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00CRL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917020 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |
Kinderkraft bicikl guralica goswift pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KRGOSW00PNK0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533915873 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: ● Dužina: 86 cm ● Dužina rama: 58,5 cm ● Visina: 55 cm ● Širina: 33 cm ● Visina upravljača od zemlje: 54,5 cm ● Visina sedišta od zemlje: 33 cm ● Opseg podešavanja visi |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.