2-u-1 kofer Kada putujete ili posećujete tržni centar, vaša deca mogu da se voze na koferu kada se umore. Dizajn sedalnog dela efikasno osigurava pravilan položaj sedenja deteta. Prilikom posete parku, možete izvaditi okvir sa točkićima i koristiti ga kao kolica. Materijal od aluminijumske legure visoke čvrstoće čini ga izuzetno izdržljivim. Specifikacije proizvoda: Materijal kofera: ABS Materijal ručke i nosača: Aluminijumska legura visoke čvrstoće Dimenzije kofera: 45 cm x 39 cm x 27,5 cm Neto težina proizvoda: 6,5 kg Preporučena starosna grupa: deca od 2 do 8 godina Nosivost: oko 40 kg (prilikom vuče), 60 kg (statički) Točkovi: ultra tihi univerzalni točkovi Boja: plava Mogućnost odvajanja: kutija i ručka se mogu razdvojiti Sadržaj pakovanja: 1 x kofer sa točkićima Napomena: Deca uzrasta od 2 do 8 godina mogu koristiti kofer u sedećem i stojećem položaju. Preporučuje se korišćenje sigurnosnog pojasa prilikom vožnje u režimu kolica.
DECIJI PUTNI KOFER FAST BLUE
Šifra proizvoda:
BOLKOFFASBLU-3844
Kategorije: Dečiji koferi, Koferi i putne torbe, Mega popusti
18.350,00 RSD Originalna cena je bila: 18.350,00 RSD.15.750,00 RSDTrenutna cena je: 15.750,00 RSD.
1 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
1 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 8606035170132 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | BOLZZ |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DECIJI PUTNI KOFER FAST BLUE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Polica za igračke i knjige šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3183
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kuhinja Šef Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SW12293
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| EAN | 6927049056239 |
| Uzrast | 3g+ |
| Boja | Bež |
| Materijal | Drvo, MDF |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj empatije, Razvoj fine motorike, Razvoj koncentracije, Razvoj kreativnosti, Razvoj preciznosti pokreta, Razvoj socijalnih veština – interakcije |
| Pol | Univerzalno, Ženski |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Mega popusti | Igračke |
Drvena Kuhinja Natura Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SW12297
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| EAN | 6927049056413 |
| Uzrast | 3g+ |
| Boja | Bež, Zelena |
| Materijal | Drvo |
| Namena | Edukacija, Razvoj fine motorike |
| Pol | Univerzalno |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Mega popusti | Igračke |
QUANTEK Q1205 ZIDNA GERJALICA SA TAJMEROM 2000W IP22 ZAŠTITA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.190,00 RSD
SKU:
Q1205
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | QUANTEK |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8606111064621 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
KINDERKRAFT AUTO SEDISTE I-360 i size 40-150cm BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KCI36000BLK0000-4007
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533923298 |
Hranilica za bebe 2u1 Green ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HC508 GREEN-4101
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817004577 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.