Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom white, ECOTOYS je višenamensko vozilo koje raste sa detetom, prilagođavajući se njegovim potrebama u različitim fazama razvoja. Čvrst čelični okvir obezbeđuje sigurnost i izdržljivost, dok uklonjivi delovi omogućavaju prilagođenost prema uzrastu i sposobnostima deteta. Jedna od ključnih karakteristika je sedište koje se rotira za 360 stepeni omogućavajući detetu da sedi okrenuto ka roditelju ili u pravcu vožnje. Tricikl je opremljen sklopivom tendom koja štiti dete od sunca i kiše, kao i sklopivim nogarama koje pružaju udobnost tokom vožnje kada dete još uvek ne koristi pedale. Pet tačaka sigurnosnog pojasa i zaštitne barijere obezbeđuju stabilan položaj deteta i sprečavaju padove. Točkovi od izdržljivog EVA materijala su otporni na probijanje i ne zahtevaju pumpanje, obezbeđujući bezbrižne vožnje po različitim površinama. Zadnji točkovi su opremljeni sigurnosnim kočnicama koje sprečavaju kretanje tricikla kada je stacioniran. Tricikl ima dršku za upravljanje koja omogućava potpunu kontrolu nad smerom vožnje. U zavisnosti od potreba, tenda, sigurnosne barijere i drška za upravljanje mogu se ukloniti, pretvarajući tricikl u nezavisnije vozilo za stariju decu. Tricikl je dizajniran za decu uzrasta od 6 meseci do 6 godina, sa maksimalnom težinom od 25 kg. Pakovanje: Proizvod je upakovan u specijalnu ojačanu kutiju za transport, sa svim komponentama sigurno zaštićenim kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm Težina: 7,8 kg
Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom white, ECOTOYS
Šifra proizvoda:
WQL-186 WHITE-3678
Kategorije: Tricikli, Vozila za decu
10.720,00 RSD Originalna cena je bila: 10.720,00 RSD.9.960,00 RSDTrenutna cena je: 9.960,00 RSD.
20 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
20 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| EAN | 5905817005949 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom white, ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 BEI
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 GRAY
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5905817005901 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Green, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 GRE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005918 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.