Veliki kapacitet: Ova korpa za veš ima ogroman kapacitet od 100L, što je čini savršenom za velike porodice. Sklopivi dizajn: Zahvaljujući sklopivoj konstrukciji, lako se odlaže kada nije u upotrebi. Bambusova ručka i poklopac: Opremljena čvrstom bambusovom ručkom i poklopcem za lako nošenje. Unutrašnja platnena torba: Uključuje uklonjivu platnenu vreću za praktično sortiranje veša. Višenamenska organizacija: Može se koristiti za skladištenje i organizaciju odeće, igračaka i drugih kućnih potrepština.
KORPA ZA VES BAMBOO BLACK
Šifra proizvoda:
BOLKVESBLK-3660
Kategorije: Korpe za veš, Police i organizacija doma
67.220,00 RSD Originalna cena je bila: 67.220,00 RSD.5.760,00 RSDTrenutna cena je: 5.760,00 RSD.
45 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
45 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8606112564953 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | BOLZZ |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KORPA ZA VES BAMBOO BLACK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz polica bolzz step 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB03BEL
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564861 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75cm x 34,5 x 31cm |
Bolzz polica bolzz step 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLSTEP05BEL
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0004
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564908 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 35cm x35cm |
Bolzz ugaona polica bamboo 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.990,00 RSD
SKU:
BOLBAMB0005
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564915 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 162cm x 42cm |
Čiviluk sa 2 police police
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YLT-0311FBLACK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089068204 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Police: 62cm x 41cm |
Polica za cveće light walnut ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJPS0011L
| Težina | 4,48 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Dečiji kutak, Police i organizacija doma |
| EAN | 5905817002436 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 69,5 x34 34cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.