Veliki kapacitet: Ova korpa za veš ima ogroman kapacitet od 100L, što je čini savršenom za velike porodice. Sklopivi dizajn: Zahvaljujući sklopivoj konstrukciji, lako se odlaže kada nije u upotrebi. Bambusova ručka i poklopac: Opremljena čvrstom bambusovom ručkom i poklopcem za lako nošenje. Unutrašnja platnena torba: Uključuje uklonjivu platnenu vreću za praktično sortiranje veša. Višenamenska organizacija: Može se koristiti za skladištenje i organizaciju odeće, igračaka i drugih kućnih potrepština.
KORPA ZA VES BAMBOO GRAY
Šifra proizvoda:
BOLKVESGRY-3659
Kategorije: Korpe za veš, Police i organizacija doma
6.540,00 RSD Originalna cena je bila: 6.540,00 RSD.5.610,00 RSDTrenutna cena je: 5.610,00 RSD.
45 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
45 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8606112564946 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | BOLZZ |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KORPA ZA VES BAMBOO GRAY“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER02
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz nap polica 3 nivoa zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPGRE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0004
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564908 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 35cm x35cm |
Stalak za cipele i jakne sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GH-202 BLACK
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089066729 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 190 x66 x28 |
Polica ModernHome bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
RH1908-09
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064046 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75 x 34,5 x31 |
Organizer obuće – cipelarnik
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJWMSR003B
| Težina | 2,2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769979196 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 55x15x185 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.