Mini stoni fudbal drveni 70×35 cm ECOTOYS Ovaj mini stoni fudbal je savršen za porodične igre i zabavu sa prijateljima. Dimenzije stola od 70×35 cm omogućavaju jednostavno postavljanje na stolove svih veličina, a njegova čvrsta drvena konstrukcija osigurava dugotrajnost. Sa metalnim šipkama i jasnim oznakama za igrače, pruža realističnu fudbalsku igru. U pakovanju dolazi sa lopticama i jednostavnim mehanizmima za povratak lopte. Idealan je za razvijanje takmičarskog duha i koordinacije kod dece, a može poslužiti i kao zabava za odrasle.
Mini stoni fudbal drveni 70×35 cm ECOTOYS
Šifra proizvoda:
HM237401-3275
Kategorije: Igračke, Mega popusti, Sportske igračke
3.662,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
1 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4,7 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817003938 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Mini stoni fudbal drveni 70×35 cm ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.