Dečija kuhinja pink sa 8 dodataka, rernom, slavinom i sudoperom ECOTOYS Ova šarena i zabavna dečija kuhinja u roze boji je idealna za sve mališane koji žele da se upuste u kreativnu igru kuvarstva. Set uključuje 8 dodataka, uključujući rernu, slavinom i sudoperu, što čini ovu kuhinju idealnim izborom za decu koja vole da istražuju svet kuvarstva. Karakteristike proizvoda: Roze boja i atraktivan dizajn: Kuhinja je šareno dizajnirana u roze boji, sa modernim i privlačnim izgledom koji će se dopasti svim devojčicama. Rerna i sudopera: Kuhinja sadrži funkcionalnu rernu i sudoperu, omogućavajući deci da se igraju kao pravi mali kuvari. 8 korisnih dodataka: Set uključuje dodatke kao što su tanjiri, šolje, pribor za jelo, lonci i drugi predmeti koji omogućavaju deci da kreiraju različite obroke. Sigurno i izdržljivo: Kuhinja je izrađena od sigurnih materijala, a njene zaobljene ivice obezbeđuju sigurnost tokom igre. Razvijanje veština: Ova kuhinja pomaže deci da razvijaju kreativnost, koordinaciju ruku i očiju, kao i socijalne veštine kroz igru sa vršnjacima ili roditeljima. Prednosti: Pomaže u razvoju fine motorike. Podstiče maštovitu i edukativnu igru. Savršen poklon za decu koja vole da oponašaju kuvarske aktivnosti. Ova dečija kuhinja je savršen alat za kreativnu igru i razvoj socijalnih veština, a njeni atraktivni dodaci omogućavaju deci da stvaraju razne kulinarske avanture.
Dečija kuhinja pink sa 2 dodataka,rernom,slavinom i sudoperom ECOTOYS
Šifra proizvoda:
HM232570-3268
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje, Mega popusti
7.670,00 RSD Originalna cena je bila: 7.670,00 RSD.7.120,00 RSDTrenutna cena je: 7.120,00 RSD.
1 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
1 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5,4 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817003907 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Dečija kuhinja pink sa 2 dodataka,rernom,slavinom i sudoperom ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.