Višenamenska upotreba: Savršeno se uklapa u kuhinju, kupatilo, kancelariju ili čak radionicu. Dimenzije: Kompaktan dizajn omogućava da se polica uklopi i u manje prostore. Prednosti: Omogućava bolje organizovanje i uštedu prostora. Lagan i jednostavan za montažu. Moderan izgled koji se uklapa u svaki enterijer. Crna metalna polica ModernHome sa svojim elegantnim i funkcionalnim dizajnom pruža praktično rešenje za svakodnevne potrebe u organizaciji prostora.
CRNA METALNA POLICA SA TOČKIĆIMA ZA KUHINJU ILI KUPATILO 4 NIVOA MODERNHOME
Šifra proizvoda:
KJZT090-3261
Kategorije: Police i organizacija doma, Police sa točkićima
3.050,00 RSD Originalna cena je bila: 3.050,00 RSD.2.772,00 RSDTrenutna cena je: 2.772,00 RSD.
24 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
24 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,7 kg |
|---|---|
| EAN | 5905817004331 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „CRNA METALNA POLICA SA TOČKIĆIMA ZA KUHINJU ILI KUPATILO 4 NIVOA MODERNHOME“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz polica bolzz step 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB03BEL
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564861 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75cm x 34,5 x 31cm |
Bolzz polica bolzz bamboo 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0004
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564908 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 35cm x35cm |
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 2
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBG002
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 97cm x 45cm |
Modularna polica za knjige
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WYJ-072
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064848 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 63 x24,5 x80 |
Čiviluk sa policom za obuću
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YLT-0311EBLACK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089062516 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Policu: 62cm x 41cm |
Polica za cveće light walnut ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJPS0011L
| Težina | 4,48 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Dečiji kutak, Police i organizacija doma |
| EAN | 5905817002436 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 69,5 x34 34cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.