Drvena Gitara za Decu sa Metalnim Žicama – Pink Ova drvena gitara sa metalnim žicama u atraktivnoj roze boji idealna je za male buduće muzičare. Osmišljena da pruži autentično iskustvo sviranja, savršena je za decu koja žele da se okušaju u muzici i nauče prve akorde. Karakteristike: Prilagođena za početnike: Gitara je dizajnirana za dečje ruke, omogućavajući lakše držanje i sviranje. Metalne žice daju čist i jasan zvuk, pružajući deci mogućnost da nauče prave tehnike sviranja. Kvalitetna izrada: Izrađena od visokokvalitetnog drveta, ova gitara je izdržljiva, sigurna i spremna za svakodnevnu upotrebu. Vesela roze boja: Roze gitara je izuzetno privlačna, inspirišući decu da se bave muzikom i da uživaju u učenju sviranja. Razvoj muzičkih veština: Ova gitara pomaže u razvoju koordinacije ruku i očiju, osećaja za ritam i muzičkih sposobnosti, a u isto vreme pruža beskrajnu zabavu. Uključena kocka za sviranje: Uz gitaru dolazi i trzalica (kocka) koja olakšava sviranje i omogućava deci da se bolje upoznaju sa različitim tehnikama. Preporučuje se za decu stariju od 3 godine koja žele da započnu svoj muzički put sa stilom i kvalitetnim instrumentom.
Drvena gitara za decu sa metalnim žicama pink
Šifra proizvoda:
FO18 P / MF019A-3164
Kategorije: Drvene igračke, Mega popusti, Muzičke igračke
3.090,00 RSD Originalna cena je bila: 3.090,00 RSD.2.790,00 RSDTrenutna cena je: 2.790,00 RSD.
13 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
13 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068723 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Drvena gitara za decu sa metalnim žicama pink“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.