Dečiji ormar sa 9 polica „Cats 2“ je savršen dodatak za dečiju sobu, pružajući funkcionalnost i šarm. Sa devet polica, ormar nudi obilje prostora za organizaciju i skladištenje igračaka, odeće, knjiga i drugih potrepština. Dizajn sa motivima mačaka dodaje zabavan i vesel karakter prostoru, stvarajući prijatno okruženje za decu. Izrađen od čvrstih materijala, ovaj ormar je stabilan i dugotrajan, osiguravajući da sve što vaši mališani pohrane bude uredno i na dohvat ruke. Pakovanje: Proizvod je upakovan u transportnu kutiju, sa svim delovima pažljivo zaštićenim kako bi se sprečilo oštećenje tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 95x40x20 cm Težina: 8 kg
DEČIJI ORMAR SA 9 POLICA CATS 2
Šifra proizvoda:
MODEL_15228_1-3143
Kategorije: Dečije police i organizatori, Dečiji nameštaj, Mega popusti
7.290,00 RSD Originalna cena je bila: 7.290,00 RSD.6.490,00 RSDTrenutna cena je: 6.490,00 RSD.
5 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
5 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903332074907 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DEČIJI ORMAR SA 9 POLICA CATS 2“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena polica za knjige sa delom za skladištenje bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.690,00 RSD
SKU:
TF-5733
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Organizator za igračke i knjige roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.690,00 RSD
SKU:
TF-6018
| Težina | 6,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793403 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Sklopiva dečija korpa za igračke ili odeću plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.290,00 RSD
SKU:
GH-KK04
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Polica za knjige i igračke šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3181
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME 3u1 stolica, ljuljaška i slagalica šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.990,00 RSD
SKU:
660120
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 8606102218019 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija polica za knjige i igračke bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3171
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793809 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.