Sva deca vole da imitiraju odrasle, zahvaljujući ovoj kuhinji vaše dete će imati priliku da igra ulogu kuvara. Kuvaru su na raspolaganju min. gorionici sa okretnim dugmadima za podešavanje prave temperature. Ispod pulta se nalaze rerna i mašina za pranje sudova. U gornjem delu se nalazi mikrotalasna pećnica za otvaranje i dodatna polica za posuđe. Kuhinja, naravno, nije mogla da propusti prostran frižider sa zamrzivačem i mesto za pisanje liste za kupovinu. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu kutiju za transport, svi kuhinjski elementi su propisno zaštićeni da se ne oštete prilikom transporta. Dimenzije pakovanja: 86×32,5×14,5 cm, Težina: 14 kg
DRVENA DEČIJA KUHINJA LED SVETLO+SAKSIJE
Šifra proizvoda:
PLK553-1393
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje, Mega popusti
17.200,00 RSD Originalna cena je bila: 17.200,00 RSD.16.200,00 RSDTrenutna cena je: 16.200,00 RSD.
12 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
12 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769975402 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DRVENA DEČIJA KUHINJA LED SVETLO+SAKSIJE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.