STOLICA ZA HRANJENJE ECOTOYS – Pogodna za decu uzrasta od 6 do 36 meseci – 2u1: Stolica se može podesiti po visini – Udobno sedište sa sigurnosnim pojasevima – Neklizajući nogari/stopala Osim modernog dizajna stolica savršeno ispunjava svoju funkciju – maloj deci je lakše da jedu zajedno sa odraslima za jednim stolom zahvaljujući čemu dete od prvih meseci posmatra i uči o pravilnom ponašanju za stolom. Stolica je takođe i bezbedno mestu za igru, zahvaljujući velikoj površini poslužavnika, vaše dete može da se igra koristeći je kao sto. Specifikacija: Dimenzije: 93x71x70x72 cm Materijal: Plastika i metal
ECOTOYS STOLICA ZA HRANJENJE WHITE
Šifra proizvoda:
HA-007 WHITE-1266
Kategorije: Hranilice i pribor za hranjenje, Mega popusti, Oprema za bebe
7.850,00 RSD Originalna cena je bila: 7.850,00 RSD.7.290,00 RSDTrenutna cena je: 7.290,00 RSD.
27 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
27 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769979936 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „ECOTOYS STOLICA ZA HRANJENJE WHITE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 423
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70423
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684356 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 425
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70425
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684370 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 433
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70433
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685315 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 436
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70436
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685346 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
AlberomioPodloga za previjanje dece PT70 439
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70439
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687647 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
ALBEROMIO GNEZDO ZA BEBE 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.256,00 RSD
SKU:
ALBGNEZDO416
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684660 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 80cm x 45cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.