Fitness steper za aerobic brenda ModernHome FITNESS STEPER Podesiva visina platforme (10 / 15 cm) Protivklizna površina Gumene nožice Izdržljiv i otporan materijal Lagane konstrukcije Pruža amortizaciju tokom vežbanja Za kućni trening, aerobik trening i rehabilitaciju Za početnike i srednje napredne sportiste SVEOBUHVATNO VEŽBANJE Steper je univerzalni fitnes uređaj pomoću kojeg možete izvoditi mnoge aerobne i intervalne treninge, pa čak i vežbe snage uz upotrebu dodatne opreme. Vežbanje na ovom tipu opreme omogućiće vam da se brinete o zdravlju i održavate vitku figuru u udobnosti svog doma. MODULARNI DIZAJN Možete podešavati visinu stepera u zavisnosti od vežbi koje trenutno izvodite. Ovo omogućava pravilno odabiranje intenziteta treninga, što doprinosi bržim rezultatima. I nivo – visina 10 cm II nivo – visina 15 cm PROTIVKLIZNA POVRŠINA Sigurnost tokom vežbanja je veoma važna, zato je površina stepera prekrivena mat materijalom sa odgovarajućom teksturom. Zahvaljujući tome, tokom vežbanja održavate punu stabilnost i vaše noge ne klize na platformi. IZDRŽLJIV MATERIJAL Specijalno ojačana plastika osigurava dugotrajnost cele platforme za mnoge godine korišćenja. GUMENE NOŽICE Gumene nožice osiguravaju da steper uvek ostane na mestu i ne pomera se tokom vežbanja, čak ni tokom intenzivnih skokova. VEŽBE SA STEPEROM Na društvenim mrežama možemo pronaći mnogo video snimaka sa gotovim treninzima koristeći steper, što nam omogućava da lako i bezbedno započnemo vežbanje. Evo nekih osnovnih vežbi: Sklekovi Triceps propadanja Skokovi s noge na nogu Skokovi na platformu Vežbe sa tegovima / girjama / gumenim trakama SPECIFIKACIJA Boja: Crna / Zelena Broj nivoa: 2 Dužina: 67 cm Širina: 27 cm Visina: 10/15 cm Namena: kućni trening / aerobik / fitnes Brend: ModernHome Šifra proizvoda: GB-AS-SML
Fitness steper za aerobic
Šifra proizvoda:
GB-AS-SML-1219
Kategorije: Mega popusti, Oprema za vežbanje
3.800,00 RSD Originalna cena je bila: 3.800,00 RSD.3.490,00 RSDTrenutna cena je: 3.490,00 RSD.
15 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
15 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5903769973163 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Fitness steper za aerobic“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ESPERANZA EHH008 KONVERTORSKA GREJALICA 750/1250/2000W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.150,00 RSD
SKU:
EHH008
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Esperanza |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 5901299955727 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
KINDERKRAFT AUTO SEDISTE I-360 i size 40-150cm GRAY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KCI36000GRY0000-4008
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533923304 |
KINDERKRAFT AUTO SEDISTE XRIDER 2 i-size 40-150cm GREEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KCXRID02GRE0000-4009
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533926756 |
KINDERKRAFT BICIKL GURALICA ETER BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRETER00BLK0000-4019
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533927203 |
KINDERKRAFT BICIKL GURALICA ETER RED
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRETER00RED0000-4022
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533927210 |
Hranilica za bebe 2u1 Beige ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
HC508 BEIGE-4100
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817006328 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.