Kinderkraft LUNO je savršena podloga za ležanje, igranje, puzanje i pravljenje prvih koraka! Predviđena je za uzrast od rođenja. Sastoji se od 30 komada ukupne površine 150×180 cm koji se kao puzzle mogu kombinovati na bilo koji način, čak se može napraviti i trodimenzionalni oblik. Podloga za igranje LUNO napravljenja je od mekane i guste EVA pene koja je pre svega bezbedna i udobna za igru. Gruba površina slagalice štiti bebu od klizanja tokom puzanja i igranja. Neutralne, kontrastne boje slagalice odličan su dekorativni element koji se uklapa u svaku sobu. Specijalna zaštitna obrada podloge za igranje LUNO poboljšava njen izgled i garantuje veću bezbednost. Veoma je jednostavna za održavanje, pruža zaštitu protiv mrlja od tečnosti i hrane, zadržavajući ih na površini pene. Dovoljno je da je obrišete krpom i igranje može da se nastavi! Zabavu koju pruža LUNO podloga za igru može biti uz vaše dete gde god da krenete. Jednostavno i brzo spakujte puzzle u torbu koju dobijate kako biste u svakom trenutku vašem detetu obezbelili bezbednu i udobnu igru. Dimenzije podloge nakon rasklapanja: 150×180 cm Srednje dimenzijie slagalice: 31,5×31,5 cm Debljina: 1,2 cm Proizvod ispunjava zahteve sigurnosnih standarda: EN 71-1, EN 71-2 i EN 71-3
KINDERKRAFT PODLOGA ZA IGRU LUNO YELLOW
Šifra proizvoda:
KKMLUNOYEL0000-1186
Kategorije: Podloge za igru I tepisi, Sklopive podloge
5.990,00 RSD Originalna cena je bila: 5.990,00 RSD.5.690,00 RSDTrenutna cena je: 5.690,00 RSD.
19 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
19 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5902533913602 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Kinderkraft |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT PODLOGA ZA IGRU LUNO YELLOW“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kinderkraft podloga za igru smartplay
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KKZSMART000000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533910779 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: 96 x 102,5 x 57 cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Zeka“ 120x120x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.590,00 RSD
SKU:
20025
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| EAN | 8606112449472 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Grey Deco+Slon u planini 150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.200,00 RSD
SKU:
21377
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449892 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
IQ sklopiva podloga Kontrasti+Žirafko 150×200 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
21399
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449809 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Baloni+Vesela učionica180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.490,00 RSD
SKU:
21408
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449878 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Luna park + Vesela ABCeda 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
21426
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449908 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.