Veliki drveni sto za šminkanje za devojčice Dopustite vašoj devojčici da uživa u čarobnom svetu šminke i igre sa ovim prelepim drvenim stolom za šminkanje. Dimenzija 49x34x97cm, sa prostranom radnom površinom za igru. Komad nameštaja opremljen je ogledalom ukrašenim okvirom sa šarmantnim srcima i prostranim fijokama. U setu se takođe nalazi udobna stolica i dodaci poput malog ogledala, fen za kosu, četkica za zube, parfem i karmin. Proizvod brenda Ecotoys, potpuno bezbedan za decu. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu kartonsku kutiju za dostavu, cela garnitura je adekvatno zaštićena kako bi se sprečilo oštećenje tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 44,5×22,5×50,5 cm, Težina: 8,5 kg Šifra proizvođača: W08H102B
Veliki sto za šminkanje za decu
Šifra proizvoda:
W08H102B-1078
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte, Mega popusti
17.500,00 RSD Originalna cena je bila: 17.500,00 RSD.15.900,00 RSDTrenutna cena je: 15.900,00 RSD.
20 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
20 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977215 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Veliki sto za šminkanje za decu“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.